• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

שיווק בפייסבוק לחשיפה חכמה ומהירה

באופן טבעי, אתם כבעלי עסק, רוצים להיחשף לכמות גדולה מאד של לקוחות עתידיים שמהווים חלק מקהל היעד שלכם. היום, יש דרך נוחה מאד לפנות אליהם - וזאת כמובן בזכות הרשת החברתית פייסבוק. יותר יותר חברות מבינות כיום, כי שיווק בפייסבוק לא רק שהוא לא מילה גסה - הוא הכרח קיומי של ממש. חברה שמבצעת היום שיווק מוצלח בפייסבוק זוכה למחמאות מצד הגולשים ולחשיפה חיובית במיוחד. לכן, מומלץ גם עבורכם להיכנס לתחום זה, לא משנה מהו העיסוק המקצועי שלכם.

 

השיווק שמאפשר שיתוף עם הלקוח

לא מעט חברות מנצלות את הנושא של שיווק בפייסבוק, על מנת לשמור על קשר טוב יותר עם הלקוחות. הוכח, כי חברות שנטו יותר לשתף את הלקוחות שלהם במוצרים חדשים, שירות חדש, או אפילו העלו שאלה לעמוד הפייסבוק שלהם - זכו ליותר תגובות, יותר צפיות, ויותר הקלקות "לייק" - כך החשיפה מתגברת, ואתם יכולים לנצל את קמפיין השיווק שלכם בפייסבוק, על מנת למשוך אנשים לאתר שלכם, או ליצירת קשר דרך הטלפון או המייל.

 

הדרך להתנהלות נכונה

על מנת לנהל קמפיין בפייסבוק שיהיה חכם, מתוחכם אך לא מתחכם, מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בתחום של קידום אתרים ושיווק וירטואלי. לחברה כזו יש את כל הכלים על מנת לאפשר לכם למצות את המקסימום מהאינטרנט, ומפייסבוק בפרט, וכך גם תוכלו להיחשף לקהל יעד חדש ואטרקטיבי במיוחד.


קידום אתרים בפייסבוק האם קיים מושג כזה בשנת 2012
איך בונים דף אוהדים בפייסבוק בצורה נכונה
טיים ליין של פייסבוק כלי חדש
המושג SMO נכנס לתחום של קידום האתרים רק בשלוש שנים האחרונות על מנת שתוכלו להבין מה זה SMO ואיך תוכלו להעזר בא לצורך קידום העסק שלכם באינטרנט הסברתי במאמר זה על מה זה SMO
במדריך זה אראה לכם איך מבצעים אופטימיזציה לקבוצה בפייסבוק ככה שהיא תוכל להיות מותאמת למנועי החיפוש ובעיקר מנוע החיפוש של גוגל, המדריך מתאים גם למטרת אופטימיזציה לדפי אוהדים בפייסבוק ולא רק לקבוצות בפייסבוק, לכן השתמשו בו בתבונה והצליחו בקידום קבוצתכם.
כדי להגדיל את כמות הכניסות לאתר כדאי לעשות אופטימיזציה גם לדף הפייסבוק. כך תוכלו לנצל את התנועה הגדולה מהמכשירים הניידים.
מדריך לקריאת סטיסטיקות מקידום ממומן בפייסבוק
מכיוון שהדפים העסקיים בפייסבוק פתוחים לתגובות, העלאת תמונות ודיונים, לפעמים צריך לדעת כיצד לפתור בעיות שמתעוררות מידי פעם בפעם. קבלו 5 טיפים יעילים לניהול משברים בפייסבוק.
מדריך להקמת קמפיין פרסום בפייסבוק. בואו ללמוד איך מקימים מסע פרסום בפייסבוק וכיצד מגדירים את פלח השוק המתאים לכם ביותר.
על מנת ליצור את מודעות הפייסבוק עם סיכויי ההמרה הגבוהים ביותר, צריך למצוא את סוג התמונות האפקטיבי מכולן ולבחון את הקמפיין מחדש מידי יום.
החל מאתמול ניתן לראות מתחת לכל פוסט בדפים העסקיים בפייסבוק נתונים על מספר האנשים שנחשפו לפוסט מתוך חברי הדף, וגם את מספר האנשים שנחשפו לשיתופים בכלל.
אם אתם לא מצליחים להגיע לאחוז חשיפה מקסימלי לשיתופים בדף העסקי שלכם בפייסבוק, תמורת תשלום של 5 או 10 דולר תוכלו להשאיר את הפרסומים יותר זמן בניוז פיד של חברי הדף.
דף 3 מתוך 4 סה"כ 39 מאמרים
כדי לקדם סרטון, צריך להשקיע לא פחות מאשר קידום אתר. בסופו של דבר, הקידום משתלם גם לצורך הפ...
אם האתר שלכם התדרדר לפתע עד לדפים האחוריים במנוע החיפוש, סימן שנפלתם קורבן לעדכון פנדה. א...
היום, יש שלוש שיטות מרכזיות לביצוע של קידום אתרים. השיטה הראשונה היא לבצע קידום אתרים "שחו...
טיים ליין של פייסבוק כלי חדש