• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » פרסום בגוגל

גרסת הדפסה
פרסום בגוגל

פרסום ב-Google:

גוגל הוא כידוע מנוע החיפוש המתקדם, המהיר, המקיף והמתוחכם ביותר הקיים ברשת האינטרנט כיום.

מיליארדי גולשים משתמשים בו מכל רחבי העולם. הם מבצעים דרכו את החיפוש של קניות, סקרי שוק, משווים מחירים, מוציאים מידע, לומדים דרכו על כל תחום אפשרי, מכירים אנשים דרכו ויוצרים מקור פרנסה פסיבי.

פרסום בגוגל הוא צעד פרסומי שיווקי חשוב עבור העסק שלך, סביר להניח שקהל היעד שלך יימצא בגוגל, קהל יעד בוגר בטווח גילאים של 20-50.

לאור כל העובדות הנזכרות  ניתן להבין כי הפרסום בגוגל יכול בהחלט להשתלם למפרסם.

Google מציע לכל בעל עסק המוכר מוצר או שירות הפרסום בגוגל מהווה אלטרנטיבה טובה לעסק או החברה.

גוגל אדוורדס הלקוח אינו משלם מראש על פרסום בגוגל, אלא מחירו נקבע לפי קליק ppc - pay per click . כלומר: הלקוח המבצע את הפרסום בגוגל משלם רק עבור משתמשים ללחצו על הקישור.

פרסום בגוגל הוא אינו באנר פרסומי, אלא שורת טקסט קצרה המופיע בצידו של דף התוצאות הרגיל הנותן תוצאות טבעיות או מעליו.

כפי שאמרנו מודעות האדוורדס יכולות להופיע בדף החיפוש עצמו, או ש מנוע החיפוש מספק תוצאות חיפוש לאתרים נוספים שבהם ניתן להציג מודעות אדוורדס.

האפשרות הנוספת היא הצגת המודעות באתר שלך והצטרפות אל רשת התוכן, בעל האתר שותל קוד javascript בדפי האתר, וגוגל מציג מודעות טקסט (קישורים ממומנים) בדפי האתר השונים. שירות זה נקרא גוגל אדסנס. המודעות יופיעו בהתאם לדף התוכן בה הן מופיעות. פרסום זה הוא מבוסס תשלום, אך רבים המעוניינים להימנע מתשלום אפילו עבור הקלקה, ינסו להתקדם בתוצאות הטבעיות. לשם כך הם יבצעו אופטימיזציה לאתר, יחליפו קישורים עם אתרים אחרים, יכניסו מאמרים עם מילות מפתח מתאימות לחיפוש, או ישלמו למקדם אתרים. שלא יהיה לכם ספק, גם שיטה זו עולה כסף, ולא מעט, אך פרסום בגוגל ללא ספק ייתן דחיפה חזקה ומשמעותית לעסק או לחברה או לארגון המפרסם.

פרסום בגוגל הוא תנאי הכרחי להצלחת עסק וחשיפתו לקהל לקוחות רלוונטי. היום כדי להיות "חלק מהמשחק ברשת, וכדי שייכנסו לאתרך וייחשפו למוצרים או לשירותים אותם אתה מציע, עליך להופיע בגוגול. עדיף בדפים הראשונים או בקישורים הממומנים. הצורה הטובה והמומלצת ביותר לחשיפה באינטרנט היא באמצעות אופטימיזציה של האתר והתאמתו להופעה במנוע החיפוש.

הפרסום בגוגל עובד! אין על כך עוררין! כדי שהפרסום בגוגל יהיה יעיל ומדויק ויביא את התוצאות הרצויות, חשוב לבצע מחקר מילים אותם אנו רוצים לקדם, למצוא נישות רלוונטיות, לבצע מחקר אתרים מתחרים, לבדוק את רמת התחרות, ולבצע תכנון אסטרטגיית פרסום.

צעדים אלה ימנעו מאיתנו הוצאות מיותרות וחוסר מיקוד או לחילופין, עבודה במקומות הלא נכונים. קידום אתרים .

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
גוגל אוסרת את השימוש במכירת מוצרים הקשורים לכלי נשק ב Google Shopping
האתר שלכם התדרדר בדירוג לאחרונה ואתם לא ידעים מה פגע בו? המאמר הבא יעזור לכם להבין אם נפגעת מאחד העדכונים של אלגוריתם פנדה או שהאלגוריתם החדש, פינגווין, עשה את העבודה.
החלק הארי בקידום אתרים הוא יצירת תוכן איכותי. אבל זו לא הדרך היחידה לקדם אתר. לכן כדאי לבדוק את הדרכים האחרות ולעבוד איתן במקביל.
מאט קאטס מסביר איך מוצאים חברת קידום אתרים בשנת 2013
כל מי שמקדם אתר חייב תמיד להישאר עם האצבע על הדופק ולהימנע מדברים שעלולים להזיק לו. קבלו א...
כמו כל דבר בחיים גם בעסקים ההצלחה מצויה בפרטים הקטנים. יכול להיות לנו עסק נהדר אבל אם לא נ...
תוך כדי מרדף אחר הלקוח הבא, כדאי לשתף פעולה עם הלקוחות הקיימים על מנת להשיג לקוחות נוספים ...