• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » חברות קידום אתרים

גרסת הדפסה
חברות קידום אתרים

תחום קידום האתרים הולך וצובר תאוצה בישראל ובעולם. רבים מבעלי האתרים כבר החלו להבין כי לא די בלבנות אתר מעוצב ומושקע, אלא יש לקדם אותו. נהירה להם העובדה כי אתר יפה שנמצא בדף העשירי במנועי החיפוש, לא ייתן להם את התוצאה המקווה.

ניתן לראות כיום ברשת האינטרנט חברות קידום אתרים רבות שעיקר ההתמחות שלהם הוא לקדם אתרים ולהציבם במקומות גבוהים יותר במנוע החיפוש, בעיקר גוגל.

חברות קידום האתרים מתחילות את עבודתן כבר בשלב הראשון של בניית האתר. גם אם לא הן בנו אותו, וברוב המקרים זו המציאות, חברות הקידום יבצעו שינויים מבניים באתר כדי שגוגל יזהה ויתחבר אליו.

הצעד הראשון שתבצע חברת קידום אתרים מקצועית הוא פגישת עבודה יחד עם הלקוח וקביעת מילות המפתח אותן צריך לקדם, יש לציין מילות מפתח לקידום בתחילת העבודה באופן מדויק מכיוון שתוכן האתר אמור לכלול את מילות המפתח.

כדי לבצע קידום אתר יעיל, חברות הקידום יכניסו לאתר מאמרים רלוונטיים לתחום בו הוא עוסק, קישורים מדפים אחרים ואליהם, שינויי טקסט ושיטות אחרות רבות ומגוונות.

 

כיצד תבחרו חברת קידום אתרים?

לפניכם מספר עצות כיצד לבחור חברת קידום אתרים טובה שתיתן לכם את התוצאות הבאות.

 1:מיקום גבוהה בדף הראשון בגוגל .

 2:עלייה בטראפיק, כלומר כמות הגולשים הנכנסים אליכם לאתר ביום. ובכן, ראשית עליכם לברר כמה זמן חברת קידום האתרים קיימת. בהמשך חשוב לדעת האם מרכז העיסוק של החברה הוא קידום אתרים או שהחברה נותנת עוד שירותים נלווים נוספים.

שאלה נוספת אותה עליכם לשאול בבחירת חברת קידום אתרים טובה היא:

האם לחברת קידום האתרים ישנם לקוחות מרוצים ומיהם? ורצוי לבקש המלצות מאתרים המעידים על השירות אותו החברה סיפקה להם. בברור זה, כדאי לשאול כמה זמן כבר הם עובדים מול הלקוחות הקיימים והאם הגיעו לתוצאות המקוות.

כמו כן, עליכם לדרוש בחוזה דיווח שוטף על רמת הפעילות המתבצעת באתרכם ולעקוב אחר כל שינוי.

אין לשכוח כי אתם משלמים כסף רב בכל חודש תמורת תוצאות טובות. אסור שחברת הקידום תגבה סכום זה ללא נתינת תמורה או תמורה מינימאלית בלבד.

כלקוח, אין לשכוח כי לעתים ייתכנו מצבים כי תוצאות הקידום יאחרו להגיע ותרגישו בהן רק אחרי כשלושה חודשים תוצאה מסוימת. ככל שאתרכם עוסק בתחום תחרותי יותר, כך עולה רמת הקושי של קידומו, ומכאן גם נגזרת תוספת או הורדה של מחיר חבילת הקידום.

הבסיס לבדיקת התחרותיות של תחום העיסוק של אתר הוא מספר האתרים האחרים המתחרים על מילות המפתח המרכזיות של האתר.

לכן לעתים חברת קידום האתרים תתקשה במתן תוצאות אופטימאליות ומידיות.

לסיכומו של דבר, חברת קידום אתרים טובה תביא גולשים רבים להיכנס לאתר שלך. משם העבודה היא שלך.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
לא מבינים מדוע גוגל בעד קישורים ממומנים מפייסבוק ומאדסנס אבל מענישים אתרים על קישורים קנויים מאתרים אחרים? מאט כץ מספק את התשובה
כדי לגרום למותג להצליח ברמה הבינלאומית, יש לבחור סגנון עבודה לרשתות החברתיות, לשמור על עקביות המיתוג ולהתאים את העבודה למדינה בה מתבצע השיווק.
לפני שלוש שנים מפת האינטרנט הישראלית והעולמית השתנתה לחלוטין. הכללים השתנו, החוקים התהפכו. לגולשים האנונימיים יש פנים ושמות והם אפילו מדברים אחד עם השני למרות שהם לאו דווקא מכירים אחד עם השני.
שינום האחרונים בגוגל בשנת 2013
כדי לשפר את תדמית תחום קידום האתרים ולגרום לאנשים להבין מה בדיוק עושות חברות ה SEO, מקדמי ...
הפרסום: הפרסום הממומן במנועי החיפוש הוא קרוב לוודאי הפרסום הכי יעיל שתוכלו למצוא ויש לכך כ...
אם אתם שומרים דומיין כבר זמן רב והאתר עדיין לא עלה לרשת, כדאי שתדעו שצריך לפעול נכון על מנ...