• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » בניית אתרים » ימי הולדת שאתם חייבים להכיר

גרסת הדפסה

יש כמה ימי הולדת שאתם חייבים להכיר ולרשום ביומנים. לא, אני לא מדבר על ימי הולדת של הדודות, אלא של כמה דמויות מפתח ותופעותבעולם החיפוש. יום הולדת חשוב במיוחד, הוא יום הולדתה של הספק מפלצת ספק רובוט שהפך לחלק בלתי נפרד משיגרת חייהם של מליוני אנשים - גוגל. למרות שנראה כאילו היה כאן מאז ומתמיד, מדובר בתופעה חדשית שנולדה בשנת 1997 במוחם הקודח של שני יזמים יהודיים שעוד כנראה לא הבינו בעצמם איזו פצצה הם הולכים לשחרר לעולם. את דריסת הרגל המשמעותית שלו בתור מנוע החיפוש החשוב בעולם הוא עשה רק ב-2001 ומאז הוא רק הלך התפתח והשתכלל. שני ימי הולדת נוספים שאתם חייבים להכיר הם כמובן של שני המפתחים הגאונים - לארי פייג' ( הידוע בכינוי לארי פייג' רנק) וסרגי ברין. יום הולדתו של סרגיי ברינג הוא ה- 21.8.1973 ויום הולדתו של לארי פייג' - 26.3.1973. סרגיי ברינג דרך אגב נולד בברה"מ לשמשפחה יהודית שהיגרה לארה"ב. באותה תקופה עלו יהודי ברה"מ או לישראל או לארה"ב, מה שאומר שפספסנו אז תרומה עתידית משמעותית מאוד לתל"ג של ישראל. אם יש לכם רעיונות להוספת תאריכי ימי הולדת חשובים בעולם האינטרנט, אתם מוזמנים כמובן להשאיר אותם בתגובות לפוסט ימי הולדת שאתם חייבים להכיר.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
שמקדמים אתר אינטרנט יש חשיבות רבה לקוד האתר ואיך הוא בנוי במאמר זה אני יתיחס לטיב הקוד ומה חשוב לנו לדעת על קוד האתר
בניית אתרים עצמאית: חברות או אירגונים רבים בונים אתרים לעסק שלהם מבלי להתחשב בצורכי הגולש וזו טעות מאד נפוצה בקרב אותם האנשים אשר מחליטים שהם יודעים בדיוק איך האתר של החברה שלהם יהיה בנוי, מכיוון שלטענתם הם יודעים שהם עשו את האתר בצורה המיט...
בימים בהם רשת האינטרנט הפכה לכלי שיווקי יעיל במיוחד, לכל בית עסק שמכבד את עצמו, אין זה משנה אם הוא קטן או גדול, יש אתר אינטרנט.
הקשר בין שיתוף כתובות URL ברשתות החברתיות לבין קישורים נכנסים
אם אתם מנהלים מחלקת קידום אתרים בחברה גדולה, עלכם לקחת שליטה מלאה על ניהול האתר כמו גם על ...
תוכנית עבודה לחצי שנה: 6 עצות, תעשו ואל תעשו, הכל על קישורים לאתרים חדשים
אפקט הדומיני של החלפות קישורים