• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קופירייטינג » קופירייטינג בעידן האינטרנט - למה לי קופירייטר עכשיו?

גרסת הדפסה
קופירייטינג בעידן האינטרנט - למה לי קופירייטר עכשיו?

למה לי קופירייטר?

אם פעם שירותי קופירייטינג היו נחלתם של משרדי פרסום גדולים ועסקים עתירי תקציב, הרי שהיום בעידן האינטרנט קופירייטינג הפך למוצר "עממי" ונפוץ הרבה יותר. לא מעט בעלי אתרים , כאלה שבאמת מצפים למכור משהו באמצעותם, מוצאים עצמם שוכרים שירותים של קופירייטר מקצועי.

בתור מומחה קידום אתרים שראה כבר לא מעט אתרים שהצליחו למכור את מרכולתם, וגם כאלה שלא, אני יכול לומר לכם בודאות - לא משנה כמה תשקיעו בקידום אתרים, אם האתר שלכם לא יהיה כתוב נכון, בצורה שידידודית לא רק למנוע החיפוש אלא גם לגולש, סביר להניח שהמרות האתר שלכם לא ירקיעו שחקים.

רובנו, גם אם אולי כתבנו לעיתון בית הספר היסודי, לא בהכרח מומחים להמרת גולשים באמצעות תוכן.

מה עושים? ושוכרים שירותי קופירייטינג מקצועיים, יש לא מעט קופירייטרים מוכשרים שיודעים בדיוק מה לעשות בשביל לייצר מכירות באמצעות האתר שלכם.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
כיום, כל אתר אינטרנט שמכבד את עצמו, מכיל מאמרי קידום מקצועיים. מטרתו העיקרית של אתר אינטרנט היא כמובן פרסום ושיווק. כתיבת מאמרים לאתר היא דרך מצוינת לעשות זאת, בתנאי שהיא נעשית בצורה מקצועית.
[caption id="attachment_50" align="aligncenter" width="420" caption="האם קידום בגוגל משתלם "][/caption] סקר MIT שפורסם אתמול גילה כי מנוע החיפוש גוגל הוא האתר הפופולארי ביותר בקרב הגולשים בארץ. מה שאומר שקידום בגוגל חשוב לנו מאוד כעסק או ...
יש לא מעט חברות היום, שמציעות שירות של כתיבה לאתרים ברשת האינטרנט. סביר להניח שאם אתם בעלי עסק, גם אתם מתעניינים בשירות של כתיבה לאתרים, משום שאתם רוצים ליצוק תוכן איכותי ומקורי אל תוך האתר שלכם.
בזמן האחרון, המאופיין בשלטון אינטרנטי שאינו מוטל בספק, בכל מקום ובכל פינה נשמע הביטוי קידו...
צפיפות מילים נכונה בטקסט, מהו האחוז הנכון ?
סרטונים דל גוגל אנליטיקס 07.07.2012
מעכשיו כל אחד יכול לקבל דו"ח מסודר על פעולותיו החודשיים בשירותי גוגל. במקביל יוטיוב מספקים...