• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קופירייטינג » קופירייטינג בעידן האינטרנט - למה לי קופירייטר עכשיו?

גרסת הדפסה
קופירייטינג בעידן האינטרנט - למה לי קופירייטר עכשיו?

למה לי קופירייטר?

אם פעם שירותי קופירייטינג היו נחלתם של משרדי פרסום גדולים ועסקים עתירי תקציב, הרי שהיום בעידן האינטרנט קופירייטינג הפך למוצר "עממי" ונפוץ הרבה יותר. לא מעט בעלי אתרים , כאלה שבאמת מצפים למכור משהו באמצעותם, מוצאים עצמם שוכרים שירותים של קופירייטר מקצועי.

בתור מומחה קידום אתרים שראה כבר לא מעט אתרים שהצליחו למכור את מרכולתם, וגם כאלה שלא, אני יכול לומר לכם בודאות - לא משנה כמה תשקיעו בקידום אתרים, אם האתר שלכם לא יהיה כתוב נכון, בצורה שידידודית לא רק למנוע החיפוש אלא גם לגולש, סביר להניח שהמרות האתר שלכם לא ירקיעו שחקים.

רובנו, גם אם אולי כתבנו לעיתון בית הספר היסודי, לא בהכרח מומחים להמרת גולשים באמצעות תוכן.

מה עושים? ושוכרים שירותי קופירייטינג מקצועיים, יש לא מעט קופירייטרים מוכשרים שיודעים בדיוק מה לעשות בשביל לייצר מכירות באמצעות האתר שלכם.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
עסקים רבים בוחרים באינטרנט ככלי שיווקי לקידום העסק שלהם. בניית אתרים, על ידי חברות המתמחות בתחום, מאפשרת לעסק ליהנות מכלי חשוב ומתקדם, המציג את העסק, את המוצר שמפרסם או את השירות שמספק בפני קהל לקוחות רב במיוחד.
[caption id="attachment_50" align="aligncenter" width="420" caption="האם קידום בגוגל משתלם "][/caption] סקר MIT שפורסם אתמול גילה כי מנוע החיפוש גוגל הוא האתר הפופולארי ביותר בקרב הגולשים בארץ. מה שאומר שקידום בגוגל חשוב לנו מאוד כעסק או ...
אם אתם בעלי עסק, אתם מן הסתם פועלים גם בזירה הווירטואלית, הלא היא רשת האינטרנט. כאשר אתם פועלים בתוך האינטרנט, אתם לא פעם צריכים שירות מקצועי של כתיבה באינטרנט, על מנת להתעלות מעל אתרים אחרים, בין אם בתוצאות חיפוש, או פשוט בהשוואה לאיך שהם נראים.
על מנת לבצע את עבודת הקידום על הצד הטוב ביותר, כל מקדם אתרים צריך לשמור על קשר עם אנשי גוג...
חלק מתהליך קידום האתר הוא החלפות קישורים מידע זה עשוי לעניין איך ומה חשוב לנו לדעת בהחלפות...
במקרים רבים ניהול דף פייסבוק הופך לגורם המרכזי בהגדלת המכירות. לכן חשוב מאוד שמור אותו פעי...
גם אם אתם מקדמים אתר של חברה גדולה הממוקמת בדף הראשון, לא כדאי לוותר כללי ה SEO הבסיסיים. ...