• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קופירייטינג » קופירייטינג בעידן האינטרנט - למה לי קופירייטר עכשיו?

גרסת הדפסה
קופירייטינג בעידן האינטרנט - למה לי קופירייטר עכשיו?

למה לי קופירייטר?

אם פעם שירותי קופירייטינג היו נחלתם של משרדי פרסום גדולים ועסקים עתירי תקציב, הרי שהיום בעידן האינטרנט קופירייטינג הפך למוצר "עממי" ונפוץ הרבה יותר. לא מעט בעלי אתרים , כאלה שבאמת מצפים למכור משהו באמצעותם, מוצאים עצמם שוכרים שירותים של קופירייטר מקצועי.

בתור מומחה קידום אתרים שראה כבר לא מעט אתרים שהצליחו למכור את מרכולתם, וגם כאלה שלא, אני יכול לומר לכם בודאות - לא משנה כמה תשקיעו בקידום אתרים, אם האתר שלכם לא יהיה כתוב נכון, בצורה שידידודית לא רק למנוע החיפוש אלא גם לגולש, סביר להניח שהמרות האתר שלכם לא ירקיעו שחקים.

רובנו, גם אם אולי כתבנו לעיתון בית הספר היסודי, לא בהכרח מומחים להמרת גולשים באמצעות תוכן.

מה עושים? ושוכרים שירותי קופירייטינג מקצועיים, יש לא מעט קופירייטרים מוכשרים שיודעים בדיוק מה לעשות בשביל לייצר מכירות באמצעות האתר שלכם.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
עסקים רבים בוחרים באינטרנט ככלי שיווקי לקידום העסק שלהם. בניית אתרים, על ידי חברות המתמחות בתחום, מאפשרת לעסק ליהנות מכלי חשוב ומתקדם, המציג את העסק, את המוצר שמפרסם או את השירות שמספק בפני קהל לקוחות רב במיוחד.
הצגת שם החברה שלנו ברשת האינטרנט הוא כלי חשוב עבור הצלחת העסק שלנו. לאחר בחירת מקום המשרד, קניית ציוד משרדי וכו חשוב לנו למתג את העסק שלנו בכל מקום אפשרי על מנת לגייס לקוחות חדשים לעסק. קימות מספר אופציות לגיוס לקוחות לעסק החדש שלכם בעזרת האינטרנט.אם הוא
כל אתר צריך תוכן, ותוכן – מוכר. בעלי עסקים רבים מחליטים על הקמת אתר אינטרנט כחלק ממערך שיווקי גדול, לצורך קידום מוצר או שירות. בין אם מדובר בעסק קטן או גדול יותר, כתיבה שיווקית לאתר, לצורך קידום מכירות, חשובה במיוחד. כתיבה שיווקית לאתר, תוך התייחסות לכמה כללים חשובים ותוך בחינתו של קהל היעד, מאפשרת חשיפה גדולה יותר, שמובילה להצלחה כלכלית רבה יותר. מהי כתיבה שיווקית לאתר? אילו תהליכים היא כוללת במסגרתה ולמה חשוב לשים לב בעת כתיבת התוכן השיווקי? על כך, במאמר הבא.
מדוע מנהלי אתרים ובלוגרים לא טורחים להשיב לפנייתך? דוגמאות ופתרונות
קידום אתרים הפך להיות הנושא החם בעולם העסקים של היום. בתחילה היה זה עצם הפתיחה של אתר אינט...
לפעמים, כדי שקמפיין ממומן יצליח, צריך להעלות קמפיין ניסיוני משום שטעויות הן הדרך הטובה ביו...
כדי להגדיל את כמות הכניסות לאתר כדאי לעשות אופטימיזציה גם לדף הפייסבוק. כך תוכלו לנצל את ה...