• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » על חשיבות כתיבת תוכן באופן קבוע באתר

גרסת הדפסה

ככל שהזמן עובר, יותר ויותר אנשים מודעים לכך עד כמה התוכן חשוב לקידום האתר. גם אם יש לכם חברה אשר מייצרת מוצר ספציפי בלבד, ללא עדכון קבוע של מאמרים אתר -  לא תצליחו לגבור על המתחרים ולהגיע לדף הראשון. תמיד אפשר למצוא נושא לכתוב עליו ולשלב בתוכן מפתח. לא תמיד צריך לכתבו על המוצר הספציפי עצמו -  הרי  כל מוצר מגיע מעולם גדול יותר של מוצרים כל שתמיד ניתן למצוא דרך לכתוב מאמר לאתר.


כמות או איכות?


הקלישאה אומר שעדיפה כמות על איכות. כשמדובר בקידום אתרים,  האיזון הוא לא כל-כך דיכוטומי. אם תעלו מאמר מאוד איכותי פעם אחת בחודש לאתר, לא תהיה לו השפעה גדולה. לכן צריך למצוא את האיזון הנכון בין איכות לכמות. כדאי להעלות מאמר לאתר פעם ביום או לפחות פעם ביומיים. חפשו תמיד אחר זווית מעניינת. אפשר לחלק את הכתיבה לכמה מאמרים (חלקים). אין לכם כבר רעיונות לכתיבה? מדוע שלא תבקשו מאמרים. שיתופי פעולה היא דרך מצוינת. כך תוכלו לעזור גם לעצמכם וגם למתחרים.


רלוונטיות


האמת היא שאין היום דרך ברורה אחת לפיה האלגוריתמים של גוגל קובעים מי האתר שיזכה להיות בדף הראשון ומי לא. תוכן עדכני ואיכותי הוא אחד הגורמים. אבל מה קורה כשיש עשרות אתרים עדכניים ואיכותיים, יכול להיות מאוד שאתר אשר שומר על עדכניות ורעננות יותר מכל אתר אחר באופן קבוע יקבל עדיפות. זה בדיוק כמו בפוטו פיניש -  מדובר בניצחון בפרט אחד שמגיע לקו הסיום לפני כולם בהפרש של חלקיק השנייה.


עדכניות


לאחר שהצלחתם לבסס לעצמכם מעמד מומחה בעזרת תוכן באתר ומחוצה לו, אנשים יצפו מכם ליותר. למשל אם מוצר חדש יצא לשוק, ולא כתבתם עליו מאמר בפרק זמן סביר, אתם עלולים לאבד מהמוניטין שלכם בעיניי הגולש. לכן חשוב תמיד להיות עם האצבע על הדופן ותמיד לכתוב מאמרים עדכניים. אחרת מישהו אחר יתפוס את מקומכם בתור מקור סמכותי.

 

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
מאט כץ, ראש מחלקת האנטי ספאם בגוגל, מסביר כל כמה זמן גוגל מבצעים שינויים באלגוריתמים ומדבר על חשיבותו של תוכן איכותי באתר.
אין לכם כוח לכתוב תוכן לאתר? נגמרו לכם כל הרעיונות המקורים? יש פתרון מאוד פשוט לבעיה.
מדוע חשוב לבחור מעצב אתרים ידידותי לקידום אתרים ומהן 7 הטעויות הנפוצות שמעצבים עושים
כמה זמן לוקח לגוגל לקרא את האתר שלך
פתיחת פרופיל בטוויטר לא יצור לכם אוטומטית הכרה גדולה ברשת החברתית. כדי למשוך תשומת לב צריך...
לקוחות בתחום קידום האתרים לא נוטים להישאר עם אותה חברה יותר מידי זמן. הם תמיד מאמינים שמיש...
להביס את המתחרה הוא לא הדבר הכי חשוב. להפך – ככל שתשתפו יותר פעולה עם המתחרים כך תועילו יו...