• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » SMX ישראל 2013

גרסת הדפסה

ב 6 לינואר יגיע לישראל כנס ה SMX  המיועד לאנשי שיווק וקידום באינטרנט. הכנס יכלול הרצאות, פעילויות וייתן הזדמנות לאנשי התעשייה להכיר טוב יותר האחד עם השני וליצור קשרים. הכנס מאורגן ע"י ברי שוורץ מ Search Engine Land והוא יתקיים במלון ענבל בירושלים. כנס זה נחשב לטוב ביותר מסוגו בעולם. הכנס מומלץ במיוחד לאנשים הבאים.


מחזיקי תקציב פרסום


כל מי שמחזיק בתקציב פרסום באינטרנט, ולא משנה באיזה אופן הוא מפרסם, שואף להשיג כמה שיותר חשיפה בכמה שפחות כסף. לא משנה באיזה סכום מדובר, אפשר לבזבז את כולו ביום אחד עם עובדים בצורה לא נכונה או בפרק זמן סביר יותר עם לומדים לנהל אותו נכון. הפאנלים בכנס יעזרו למחזיקי תקציב למצוא שיטות יעילות יותר לפרסום באינטרנט. זה המקום לשתף האחד את השני ברעיונות ולא רק ללמוד.


מקדמי אתרים


בכנס ינאמו בכירי גוגל ממדינות שונות. חלקם באמצעות שיחות וידאו. אין ספק שתחום קידום האתרים הוא הדבר הלוהט ביותר כיום בתחום השיווק באינטרנט והדבר המרכזי בכנס. מכיוון שהתחום יחסית צעיר וכל שנה מתרחשים שיניים משמעותיים, זה הזמן ללמוד ולהבין מה לכל הרוחות קורה בעולם התזזיתי הזה. אם אתם נוהגים ללכת באופן קבוע לכנסי גוגל, אסור לכם לפספס את כנס ה SMX.

 

אנשי שיווק במדיה החברתית


אם להסתכל על התמונה הגדולה, אז בשיווק ברשתות החברתיות עדיין נמצא בתחילת דרכו. גם רשת בפייסבוק משתנה כל הזמן. דף עסקי משנה שעברה לא דומה בשום היבט לאופן בו הוא נראה היום.  שנה מהיום, יכול להיות מאוד שיקרה שינוי משמעותי גדול. לכן צריך תמיד להיות מוכנים אליו. כמו כן, אפשר ללמוד לא מעט על קמפיינים ממומנים בפייסבוק ובגוגל.


אנשי Affiliates


אין מקום טוב יותר להשיג אנשים לצרכי שיתופי פעולה מאשר בכנס. גם בתחום שיתופי הפעולה יש מה ללמוד. אנשים חושבים כל הזמן על כלים חדשים ועל דרכים חדשות להצליח בעזרת שיתוף פעולה עם מתחרה (או בעל עסק קרוב לתחום) מאשר בתקיעת מקל האחד בגלגלי השני.

 

 

 

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
מדוע חברות קידום אתרים מבקשים שיקים מראש והאם זה מה שבכלל נהוג בשוק.
קיימים הבדלים בין חיפוש במחשב רגיל ולבין חיפוש בסלולרי. לכן יש לקחת זאת בחשבון וכמובן אסור לשכוח לבנות גרסה סלולרית לאתר.
במהלך השבוע הקרוב, מאות אלגוריתמים חדשים ישתלטו על אתרים המפירים זכויות יוצרים וידרדרו אותם באופן משמעותי בדירוג.
כדי להצליח בעולם העסקים צריך ללמוד מטעויות גורליות של אחרים, להתעדכן בשינויי עולם הפרסום ו...
במקרים רבים הגדלת התנועה לאתר קשורה בהוספת תוכן, סילוק מאמיים המגבירים את אחוז הנטישה ופעו...
כדי שהלקוח לא ירגיש שהוא קנה חתול בשק ועל מנת שיבין מה הכסף שלו עושה, חשוב להגיש דוח עבודה...