• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » SMX ישראל 2013

גרסת הדפסה

ב 6 לינואר יגיע לישראל כנס ה SMX  המיועד לאנשי שיווק וקידום באינטרנט. הכנס יכלול הרצאות, פעילויות וייתן הזדמנות לאנשי התעשייה להכיר טוב יותר האחד עם השני וליצור קשרים. הכנס מאורגן ע"י ברי שוורץ מ Search Engine Land והוא יתקיים במלון ענבל בירושלים. כנס זה נחשב לטוב ביותר מסוגו בעולם. הכנס מומלץ במיוחד לאנשים הבאים.


מחזיקי תקציב פרסום


כל מי שמחזיק בתקציב פרסום באינטרנט, ולא משנה באיזה אופן הוא מפרסם, שואף להשיג כמה שיותר חשיפה בכמה שפחות כסף. לא משנה באיזה סכום מדובר, אפשר לבזבז את כולו ביום אחד עם עובדים בצורה לא נכונה או בפרק זמן סביר יותר עם לומדים לנהל אותו נכון. הפאנלים בכנס יעזרו למחזיקי תקציב למצוא שיטות יעילות יותר לפרסום באינטרנט. זה המקום לשתף האחד את השני ברעיונות ולא רק ללמוד.


מקדמי אתרים


בכנס ינאמו בכירי גוגל ממדינות שונות. חלקם באמצעות שיחות וידאו. אין ספק שתחום קידום האתרים הוא הדבר הלוהט ביותר כיום בתחום השיווק באינטרנט והדבר המרכזי בכנס. מכיוון שהתחום יחסית צעיר וכל שנה מתרחשים שיניים משמעותיים, זה הזמן ללמוד ולהבין מה לכל הרוחות קורה בעולם התזזיתי הזה. אם אתם נוהגים ללכת באופן קבוע לכנסי גוגל, אסור לכם לפספס את כנס ה SMX.

 

אנשי שיווק במדיה החברתית


אם להסתכל על התמונה הגדולה, אז בשיווק ברשתות החברתיות עדיין נמצא בתחילת דרכו. גם רשת בפייסבוק משתנה כל הזמן. דף עסקי משנה שעברה לא דומה בשום היבט לאופן בו הוא נראה היום.  שנה מהיום, יכול להיות מאוד שיקרה שינוי משמעותי גדול. לכן צריך תמיד להיות מוכנים אליו. כמו כן, אפשר ללמוד לא מעט על קמפיינים ממומנים בפייסבוק ובגוגל.


אנשי Affiliates


אין מקום טוב יותר להשיג אנשים לצרכי שיתופי פעולה מאשר בכנס. גם בתחום שיתופי הפעולה יש מה ללמוד. אנשים חושבים כל הזמן על כלים חדשים ועל דרכים חדשות להצליח בעזרת שיתוף פעולה עם מתחרה (או בעל עסק קרוב לתחום) מאשר בתקיעת מקל האחד בגלגלי השני.

 

 

 

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
רוצים לדעת איך לזרז את אינדוקס האתר שלכם בגוגל? רוצים לדעת מה כדאי לעשות כדי שיותר אנשים יוכלו למצוא אותו במנוע החיפוש? קראו את הטיפים של מאט כץ - אחד המהנדסים הבכירים בגוגל.
אם החלטתם לבנות אתר חדש, כדאי שתדעו שממש לא משתלם לבנות אותו בפלאש. התוכן שמופיע בפלאש הוא בלתי נראה לגוגל. גם האייפון והאייפד לא תומכים בו.
פתחתם בלוג ואתם לא יודעים האם כדאי להשקיע יותר באיכות התוכן או בתדירות התוכן? למאט כץ מגוגל יש את התשובה בשבילכם.
כדי לקדם אתר על כמות גדולה של מילות מפתח צריך לכתוב תוכן בכמות גדולה, להתייחס לאתר אחד כאי...
מנועי חיפוש בעולם ומה מייחד את גוגל בפרט
מדריך למעקב אחרי גולשים בגוגל אנליטיקס
אתם מוצפים בשמועות על קידום אתרים ולא יודעים אם הן אמינות או לא? אתם לא יודעים מה נכון ומה...