• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » איך להצליח כבלוגר

גרסת הדפסה

 אבל לא כל אחד יכול להפוך לבלוגר מצליח. כדי שבלוג באמת יצליח, הוא צריך לקבל חשיפה גדולה ולמשוך אליו כמות גדולה של קוראים. הוא צריך להיות מיוחד, מקורי כך שיהיה לו יתרון ברור על פני בלוגרים אחרים בתחומו. אז קבלו כמה טיפים איך להפוך לבלוגר מצליח.

 

לפגוש בלוגר אחר


לפני שמתחילים כדאי להתייעץ עם בלוגר מצליח אחר שאתם מעריכים. ללמוד ממנו ולשתף אתו פעולה. קחו חלק פעיל בדיונים אצלו ואפילו צאו אתו לאיזה קפה. הציעו לו לכתוב מאמר אורח בבלוג שלכם. זה ירשים את הגולשים שלכם. מה גם שהוא יפיץ את המאמר שלו בבלוג שלכם ברשות החברתיות שלו וכך התנועה לבלוג תהיה גדולה. מומלץ לכתוב גם מאמרים אורחים בבלוג שלו. בהמשך כדאי לשתף פעולה עם בלוגרים נוספים שאתם מעריכים.

 

התמקדו בנושא אחד


בלוגרים רבים פשוט כותבים את המחשבות שלהם על כמה נושא בעולם. כך קשה יותר למשוך קהל קבוע כי לא כל פוסט יעניין את כולם. לכן עדיף להתמקד בנושא אחד בלבד ותמיד לכתוב עליו. למשל, אם אתן מומחים על תקשורת תכתבו כל מה שקשור לרדיו, טלוויזיה ועיתונות. מי שמתעניין בתקשורת יעקוב אחריכם באופן קבוע. אם יש לכם בלוג מוזיקלי. כתבו רק על סגנון אחד. רק על רוק או רק על פופ. לא כדאי לכתוב על כל סגנון מוזיקלי אפשרי. עדיף להיות מומחה בתחום אחד מאשר להבין קצת בתחומים רבים.

 

רשתות חברתיות


אם אתם לא משתמשים ברשתות חברתיות אתם עלולים לאבד יותר מ 50 אחוז מהכניסות הפוטנציאליות לבלוג. לכן פיתחו דף בפייסבוק לבלוג ובמקביל שתפו את הפוסטים גם מהדף האישי. כמו כך שתפו את הפוסטים גם ברשתות חברתיות אחרות. כל אחד היום מבלה כמה שעות ברשת ונחשף לדברים אותם הוא לא מחפש. בגוגל אנשים נחשפים רק למה שהם מחפשים, לכן חשוב להפגין נוכחות ברשתות החברתיות.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
תוכן איכותי, תגיות ומילות מפתח מהווים את הבסיס עליו עומד תחום ה SEO. במאמר זה תוכלו לקרא על דברים הכי בסיסיים בקידום אתרים מעודכנים נכון להיום.
תוכן איכותי וטרי יכול לעזור מאוד לדירוג האתר. אבל מה עושים כשמדובר בתחומים שבהם חדשות לא קורים כל בוקר?
רוצים להקים אתר אינטרנט אבל אין לכם מושג איך זה עובד? מאמר זה יסביר לכם איך נראה אתר מאחורי הקלעים.
קידום אתרים בעידן של האייפון והסלולר והמכשירים המתקדמים של APPLE ו SAMSUNG האם זה ישפיע על...
במקרים רבים ניהול דף פייסבוק הופך לגורם המרכזי בהגדלת המכירות. לכן חשוב מאוד שמור אותו פעי...
מה עושים כאשר יש מילים נרדפות עם אותו נפח חיפוש? האם כדאי לקדם את שתיהן במקביל, או לקדם מי...
מדריך לקבלת אתר לקידום אתרים .איך החברה אמורה לקלות את הפריוקט שלכם .