• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום ממומן » סקר 2009 MIT - האם הפרסום בגוגל משתלם ?

גרסת הדפסה

[caption id="attachment_50" align="aligncenter" width="420" caption="האם קידום בגוגל משתלם "]האם קידום בגוגל משתלם [/caption]  סקר MIT שפורסם אתמול גילה כי מנוע החיפוש גוגל הוא האתר הפופולארי ביותר בקרב הגולשים בארץ.  מה שאומר שקידום בגוגל חשוב לנו מאוד כעסק או כל חברה. כמו כן ניתן ללמוד מהסקר שחוץ מקידום בגוגל, כדאי להפגין נוכחות ברשתות החברתיות המובילות, שיכולות לחשוף אותנו גם לקהלי יעד שונים , ולהגביר את רמת המודעות לעסק שלנו. כמו כן, חשיפה דרך כתבה באתר כמו  YNET  תקנה לכם גם היא גישה לכמות  אדירה של גולשים שמתעניינים במוצרים ושירותים חדשים.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
קידום אתרים זה תחום שבמשך השנים האחרונות הולך ומתפתח. קידום אתרים זה למעשה שיווק האתר שלנו ברשת האינטרנט. קידום אתרים בגוגל מהווה למעשה את עיקר העשייה בתחום של קידום האתרים. כאשר אנחנו באים לקדם אתר חשוב שעשה זאת עם תכנון ועם הרבה השקעה. גוגל הוא למעשה מנוע החיפוש הגדול ביותר באינטרנט. אם אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו גוגל זה המקום בשבילנו.
בניית אתרים עצמאית: חברות או אירגונים רבים בונים אתרים לעסק שלהם מבלי להתחשב בצורכי הגולש וזו טעות מאד נפוצה בקרב אותם האנשים אשר מחליטים שהם יודעים בדיוק איך האתר של החברה שלהם יהיה בנוי, מכיוון שלטענתם הם יודעים שהם עשו את האתר בצורה המיט...
לא משנה אם אתם עורכי דין בתחום הפלילי או התחום האזרחי - אתם בוודאי מודעים ליתרון של האינטרנט. כיום, אפשר בקלות ובפשטות להגיע לעשרות לקוחות חדשים מידי יום, באמצעות אתר של המשרד שלכם.
לפני שאנחנו מתחילים לקדם אתר אינטרנט חשוב לבצע התאמת האתר לגולשים וגוגל אציין פה מספר דברי...
אתם מוצפים בשמועות על קידום אתרים ולא יודעים אם הן אמינות או לא? אתם לא יודעים מה נכון ומה...
הפרסום: הפרסום הממומן במנועי החיפוש הוא קרוב לוודאי הפרסום הכי יעיל שתוכלו למצוא ויש לכך כ...
גוגל ממשיכים להרחיב את שליטתם ברשת ולאוסף עוד ועוד מידע על המשתמשים.אך האם הכל נעשה למען מ...