• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום ממומן » סקר 2009 MIT - האם הפרסום בגוגל משתלם ?

גרסת הדפסה

[caption id="attachment_50" align="aligncenter" width="420" caption="האם קידום בגוגל משתלם "]האם קידום בגוגל משתלם [/caption]  סקר MIT שפורסם אתמול גילה כי מנוע החיפוש גוגל הוא האתר הפופולארי ביותר בקרב הגולשים בארץ.  מה שאומר שקידום בגוגל חשוב לנו מאוד כעסק או כל חברה. כמו כן ניתן ללמוד מהסקר שחוץ מקידום בגוגל, כדאי להפגין נוכחות ברשתות החברתיות המובילות, שיכולות לחשוף אותנו גם לקהלי יעד שונים , ולהגביר את רמת המודעות לעסק שלנו. כמו כן, חשיפה דרך כתבה באתר כמו  YNET  תקנה לכם גם היא גישה לכמות  אדירה של גולשים שמתעניינים במוצרים ושירותים חדשים.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
לא משנה אם אתם עורכי דין בתחום הפלילי או התחום האזרחי - אתם בוודאי מודעים ליתרון של האינטרנט. כיום, אפשר בקלות ובפשטות להגיע לעשרות לקוחות חדשים מידי יום, באמצעות אתר של המשרד שלכם.
קידום אתרים ברשתות חברתיות: קידום אתרים ברשתות חברתיות, הנו היום אחד מכלי השווק העיקריים, לבעלי אתרים באינטרנט. מירב הגולשים מבלים את זמנם יותר ויותר ברשתות חברתיות. קהל הלקוחות הפוטנציאלי הפך להיות חשוד ושבע מניסיונות המכירה השונים של העס...
אם אתם עוסקים בתחום הייעוץ העסקי, אתם בוודאי מודעים לכוחו של השוק, ולחשיבות של ההתקדמות, ההתחדשות, והטיפוס למעלה לעבר יעדים חדשים.
אתם רוצים לבצע ניהול מוניטין באינטרנט בצורה מקצועית עבור החברה שלכם. ברור שהדרך אל ניהול מ...
כיום קידום אתרים רגיל כבר אינו מספיק. אנשים נוהגים לחפש גם בסלולר ולכן צריך לדעת כיצד להתא...
אם יש לכם אתר בתחום אזוטרי וממש לא תחרותי, אפשר לקדם אותו לבד. בתחומים אחרים כדאי להשאיר א...
בארי שוורץ על קידום אתרים בשנת 2013