• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » כמה זמן צריך להשקיע בתגיות מאטה

גרסת הדפסה

כולם יודעים כי קידום אתר מתבסס על מילות מפתח; על הופעתן בתוכן איכותי באתר, במאמרים חיצוניים וכטקסט עוגן ממקורות שונים. לתגיות מאטה גם כן יש חשיבות רבה בקידום האתר דרך מילות המפתח. לכן, מידי פעם, בעלי אתרים תוהים כמה זמן צריך להשקיע בבניית תגיות המאטה. חלק טוענים שהן הדבר החשוב ביותר, בעוד שאחרים סבורים שאין צורך לייחס להם חשיבות בכלל. מאט כץ מגוגל מסביר כיצד צריך להשתמש נכון בתגיות מאטה על מנת לקדם את האתר.

 


טייטלים


זה נכון שתוכן איכותי הוא הדבר המרכזי לקידום האתר. אבל ללא תגיות המאטה של הטיילים והדסקריפשנים, יהיה קשה יותר למנוע החיפוש להבין על מה מבוסס האתר ולהגיע אל התוכן עצמו. חישבו על תגיות אלו כנקודות ציון כאשר אתם מחפשם משהו ב GPS. הן עוזרות למנוע החיפוש לאתר את הנושא בצורה יעילה ומהירה יותר. לכן חשוב לבנות טייטל נכון עם כותרת שמסבירה את האתר. למשל אם יש לכם חברה ליצור מוצרי זכוכית רשמו בכותרת את שם החברה אבל מיד אחר כך גם 1-2 מילות  מפתח מרכזיות בתחום.


דסקריפשנים


גם בדסקריפשנים חשוב לרשום מילות מפתח, אבל צריך לזכור שיש להם חשיבות גדולה הרבה מעבר לכן. הדסקריפשן הוא כמו חלון ראווה. הוא מציג למשתמש את תוכן האתר כאשר הוא מופיע בתור תקציר במנוע החיפוש. אם לא תכניסו דסקריפשן לאתר, גוגל יבחר בעצמו טקסט מהתוכן ולא תמיד הוא יתאים לרעיון הכללי של האתר. לכן השקיעו בכתיבת הדסקריפשן לכל קטגוריה באתר. כל זה הגורם המרכזי שגורם לאנשים להקליט על תוצאות.


תגיות מאטה של מילות מפתח


לא מעט אנשים נוהגים למלא את תגיות המאטה של מילות המפתח בהמון מילות מפתח. אם תעשו זאת, אתם תגלו די מהר שזה בזבוז זמן. גוגל לא מייחס כל חשיבות למילות המפתח המופיעות בתגיות המאטה. לכן  ממש לא כדאי לבזבז עליהן אפילו לא דקה אחת. תגיות מאטה מאפשרות לאנשים להכניס מילות מפתח שלא קשורות בכלל לתחום האתר. זאת אחת הסיבות שמנוע החיפוש של גוגל מתעלם מהן.

 

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
כמו שחשוב לעשות עבודת SE0 טובה לאתר, כך צריך גם לעשות אופטימיזציה לסרטוני היוטיוב על מנת להגדיל את תנועת הגולשים.
לאחרונה גוגל השיקו בארצות הברית שירות המאפשר לבעלי עסקים להעלות מבצעים לאתר Google Offers ובכך להגדיל את המכירות והתנועה לאתר.
קביעת גבולות הקידום ועריכת רשימת מטלות הם אינם הדברים עליהם יש לבסס את עבודת קידום האתרים. את הצעדים הראשונים יש להתחיל בבניית תכנית קידום מסודרת.
למרות שהאפקט של בניית הקישורים אינו חזק ומשמעותי כמו פעם, צריך לדעת איך לעשות זאת נכון כדי...
איכות או פופולריות? שאלה זו עומדת במרכז כמה וכמה תחומים בחיים. גוגל משתדלים להביא את התוצא...
שיווק באינטרנט ואנליטיקה ? חלק שני אחרי שהבהרנו את החשיבות של איסוף המידע נעבור לחלק המענ...
כיצד מתבצע קידום אתרים מקצועי? יש לא מעט אנשים שם בחוץ הטוענים שהם מספקים שירות קידום אתרי...