• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » כמה זמן צריך להשקיע בתגיות מאטה

גרסת הדפסה

כולם יודעים כי קידום אתר מתבסס על מילות מפתח; על הופעתן בתוכן איכותי באתר, במאמרים חיצוניים וכטקסט עוגן ממקורות שונים. לתגיות מאטה גם כן יש חשיבות רבה בקידום האתר דרך מילות המפתח. לכן, מידי פעם, בעלי אתרים תוהים כמה זמן צריך להשקיע בבניית תגיות המאטה. חלק טוענים שהן הדבר החשוב ביותר, בעוד שאחרים סבורים שאין צורך לייחס להם חשיבות בכלל. מאט כץ מגוגל מסביר כיצד צריך להשתמש נכון בתגיות מאטה על מנת לקדם את האתר.

 


טייטלים


זה נכון שתוכן איכותי הוא הדבר המרכזי לקידום האתר. אבל ללא תגיות המאטה של הטיילים והדסקריפשנים, יהיה קשה יותר למנוע החיפוש להבין על מה מבוסס האתר ולהגיע אל התוכן עצמו. חישבו על תגיות אלו כנקודות ציון כאשר אתם מחפשם משהו ב GPS. הן עוזרות למנוע החיפוש לאתר את הנושא בצורה יעילה ומהירה יותר. לכן חשוב לבנות טייטל נכון עם כותרת שמסבירה את האתר. למשל אם יש לכם חברה ליצור מוצרי זכוכית רשמו בכותרת את שם החברה אבל מיד אחר כך גם 1-2 מילות  מפתח מרכזיות בתחום.


דסקריפשנים


גם בדסקריפשנים חשוב לרשום מילות מפתח, אבל צריך לזכור שיש להם חשיבות גדולה הרבה מעבר לכן. הדסקריפשן הוא כמו חלון ראווה. הוא מציג למשתמש את תוכן האתר כאשר הוא מופיע בתור תקציר במנוע החיפוש. אם לא תכניסו דסקריפשן לאתר, גוגל יבחר בעצמו טקסט מהתוכן ולא תמיד הוא יתאים לרעיון הכללי של האתר. לכן השקיעו בכתיבת הדסקריפשן לכל קטגוריה באתר. כל זה הגורם המרכזי שגורם לאנשים להקליט על תוצאות.


תגיות מאטה של מילות מפתח


לא מעט אנשים נוהגים למלא את תגיות המאטה של מילות המפתח בהמון מילות מפתח. אם תעשו זאת, אתם תגלו די מהר שזה בזבוז זמן. גוגל לא מייחס כל חשיבות למילות המפתח המופיעות בתגיות המאטה. לכן  ממש לא כדאי לבזבז עליהן אפילו לא דקה אחת. תגיות מאטה מאפשרות לאנשים להכניס מילות מפתח שלא קשורות בכלל לתחום האתר. זאת אחת הסיבות שמנוע החיפוש של גוגל מתעלם מהן.

 

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
כדי לזרז את אינדוקס אתרכם בגוגל, עליכם לבנות לו PR גבוה. מאט כץ, ראש אגף האנטי ספאם בגוגל, מסביר איך עושים זאת נכון.
לא מבינים מדוע גוגל בעד קישורים ממומנים מפייסבוק ומאדסנס אבל מענישים אתרים על קישורים קנויים מאתרים אחרים? מאט כץ מספק את התשובה
הקשר בין שיתוף כתובות URL ברשתות החברתיות לבין קישורים נכנסים
האם גוגל מייצר סרטונים עבור כל המוצרים שלה
על טכניקות קידום אתרים ישנות לעומת החדשות ועצות ליישור קו בהווה
כדי לגבור על המתחרה צריך לדעת מול מי אתם עומדים, ללמוד את היתרונות שלו ואת החסרונות ולבסוף...
גוגל הופכים 132 אתרי מורשת בעולם לנגישים לסיור וירטואלי, ובקרוב מפות גוגל יוצגו בתלת ממד.