• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » למה כדאי להצטרף לגוגל +

גרסת הדפסה

פעם הרשת החברתית החזקה ביותר הייתה מייספייס. היום פייסבוק היא מלכת המדיה החברתית, כאשר גם לטוויטר יש נתח גדול מהשוק. להרבה אנשים יש חשבונות בשני הרשתות החברתיות. כבר שנים מנסים בגוגל ליצור רשת חברתית מוצלחת, ולמרות שמיום ליום כמות המשתמשים בגוגל + הולכת וגדלה, המספרים ותדירות השימוש בה עדין לא מתקרבת לזאת של פייסבוק או טוויטר. אז למה לכם להצטרף לעוד רשת חברית?

 


 
מקום חדש  -  אנשים חדשים


לא משנה כמה תשתדלו, לא תוכלו להימנע מלהשתמש בגוגל. גוגל נמצא בכל מקום. במחשב הביתי, בעבודה ובטלפון הנייד. משתמשים בו כל יום כדי לבצע חיפוש ועל מנת להעביר מסמכים. גוגל מספקים גם כלים חופשיים לשימוש. כך שכולם שם ולכן לא כדאי להישאר בחוץ אלא להתקדם כמו רבים אחרים גם לגוגל+. תחשבו על גוגל+ כמו הבר החדש בעיר. תוכלו לפגוש בו חברים חדשים ולהוסיף אותם למעגלים שיצרתם. בגוגל+ אפשר לבצע שיחות וידאו.

שמירה על פרטיות


 בגוגל+ אפשר לשלוט בהגדרות הפרטיות טוב יותר. רוב הסיכויים שיש לכם את הבוס בחברים בפייסבוק, אבל אתם לא תרצו שהוא ידע את כל מה שעובר עליכם. למשל עם ביטלתם יום עבודה בגלל שאתם חולים, הוא יכול לגלות בפייסבוק, דרך תמונות בהן תויגתם, הסטטוסים שלכם או של החברים שלכם ולהבין שבעצם הייתם בלילה במועדון עד מאוחר והשתכרתם. בגוגל+ אפשר ליצור מעגלים: חברים, משפחה, עבודה ועוד. כמו כן אפשר ליצור מעגלים חופפים. בכל מקרה, אתם שולטים עם איזה מעגלים אתם חולקים את המידע. הרי יש דברים שלא הייתם רוצים שההורים שלכם ידעו  או האנשים בעבודה.


להתקדם עם גוגל


לא מזמן בפייסבוק הבינו את משמעות הפרטיות, וגם הם הכניסו מעגלים לרשת החברתית. אבל כשמתייגים אתכם באלבום כלשהו, עדין כולם יכולים לראות אתכם. גוגל היא חברה שהולכת ומתפתחת בצעדים מהירים. אומנם עדין אין חיים שוקקים כמו בפייסבוק אבל בקרוב הרבה מכלי גוגל יתמזגו לתוך גוגל+ כך שהרשת החברתית צפויה להיות מאוד נוחה ויעילה למשתמש. אם יש לכם עסק, גוגל+ הוא עוד מקום לפתוח בו כרטיס לעסק. מה בטוח הוא שהצטרפות לגוגל+ לא תזיק לכם.


תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
אתם רוצים להקים בלוג אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? המקום הנכון הוא בניית תכנית עבודה לבלוג.
תוכן איכותי וטרי יכול לעזור מאוד לדירוג האתר. אבל מה עושים כשמדובר בתחומים שבהם חדשות לא קורים כל בוקר?
אם רכשתם אייפון או סמארטפון לא מזמן, כדאי שתדעו שכעת השימוש בגוגל הוא הרבה יותר נוח במעבר בזכות שינויים שהושקו בשנת 2011.
אתר מעוצב יכול להשפיע על יצירת קשר מהאתר וקידומו בגוגל
בחודשים הקרובים גוגל ישיקו את החיפוש הסמנטי. עולם קידום האתרים צפוי להזדעזע פעם נוספת.
לפני שמתחילים קמפיין SEO ו PPC יש לבצע חקר מילות מפתח נפרד לכל אחד מהם ולבדוק כיצד הגולשים...
למה ללמוד תכנות ?