• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » סמינר קידום אתרים

גרסת הדפסה
סמינר קידום אתרים

Up-Grade your Google:

Up-Grade בית הספר למצוינות בחיים ובעסקים, מזמין אותך ללמוד את רזי קידום העסקים באינטרנט.

לא סוד הוא שהמיקום במנוע החיפוש google הפך להיות פרמטר קרדינאלי בהצלחת עסקים כיום.

אם בעבר, כדי שעסק יהיה מוביל בתחומו היה צורך במוניטין של שנים ולקוחות רבים שישמשו כשגרירים של העסק שלך, כמו גם תקציב פרסום שמן שיסייע בהעלאת פעילותך העסקית למודעות הציבור הרחב, הרי שעידן האינטרנט של ימינו, טורף את הקלפים בגדול.

כיום, בעלי עסקים קטנים אשר לפעמים אינם מחזיקים אף במשרד אלא עובדים מהבית, יכולים להיות מובילי שוק ואף ליצור תזרים הכנסות אדיר, ולו רק בגלל שבקטגוריות חיפוש פופולאריות הם מופיעים בדף הראשון ב-google.

ב-up-grade בית הספר למצוינות בחיים ובעסקים, אנו מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים לשדרג את עסקיהם בייעוץ שיווקי ומיקוד עסקי להגדלת מכירות, לצד מתיחת פנים שיווקית ומיתוג. כחלק ממגוון התהליכים והקורסים שעוברים בעלי עסקים בבית הספר, אנו מכוונים ומסייעים להגדיל את הכנסות העסק ואת האושר האישי של בעליו. בעלי עסקים המגיעים אלינו לייעוץ וליווי שיווקי נשאלים מיד עם תשאול הפרטים על העסק, את שאלת המפתח: "עמוד ראשון בגוגל, או לא?".

 אנו מספרים לכם זאת, כדי להמחיש עד כמה קרדינאלי הפך האינטרנט היום, ככלל, והמיקום במנוע החיפוש גוגל, בפרט, בהצלחתו של עסק.

לאור זיהוי הצורך שקיים בנושא זה בקרב בעלי עסקים קטנים ובינוניים ופניות של לקוחותינו, החלטנו להרים את הכפפה.

ביחד עם מקצועני חברת VIBIT, המתמחה בבניית אתרים באינטרנט, תרגמנו את רזי מומחיות הקידום בגוגל לקורס מקצועי וממצה, אשר לצד טריקים ותובנות רבות, הקשורות לקידום עסקים באינטרנט, יספק לך גם חומר למחשבה בספקטרום רחב יותר הנוגע לקידום העסק שלך ככלל וחשיבות השיווק בפרט.

בקורס נלמד על החשיבות שביצירת אתר אינטרנט דינמי, על חשיבות התוכן באתר, על פוסטים וכיצד לשלב בהם מידע על המוצרים או השירותים שהינך מספק, נשתף אותך ונחשוף בפניך מניסיונם של מקצוענים בקידום אתרים באינטרנט, נלמד את הרציונל לפיו google מדרג אתרים, היכן ומה google מחפש.

בסיומו של הקורס יהיו בידך הכלים לדעת כיצד להבליט מסר שיווקי בים המידע האינטרנטי, כיצד לייצר יחסי ציבור ברשת ולנצל רשתות חברתיות כמקפצה לעסקים וכיצד נכון לקדם את אתרך בגוגל, כדי ליצור לידים עסקיים ולאפשר מנוף להגדלת מחזור המכירות שלך.    

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
הטוויטר מתפקד כמו מיקרו בלוג ומאפשר לחלוק מידע בקלות עם אנשים רבים. חשוב לדעת שהטוויטר הוא גם כלי יעיל לשיווק במדיה החברתית.
גורמים חשובים לקידום האתר בגוגל של 2012
כל מי שמקדם אתר חייב תמיד להישאר עם האצבע על הדופק ולהימנע מדברים שעלולים להזיק לו. קבלו את ארבעת הטעויות הנפוצות ביותר בתחום ה SEO.
איך תוכנית עיסקית יכולה לתרום לאתר אינטרנט ולהפוך אותו לריוויחי יותר ומצליח.
אם אתם לא מבינים מדוע דפי הנחיתה שלכם נשארים ריקים מפניות, סימן שיש לכם כמה בעיות חמורות ה...
קיימים הבדלים בין חיפוש במחשב רגיל ולבין חיפוש בסלולרי. לכן יש לקחת זאת בחשבון וכמובן אסור...
קניית קישורים כבר מזמן לא משתלמת. למעשה גם בניית קישורים הופכת לפחות רלוונטית. הדרך הנכונה...