• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » שיווק בפייסבוק » הטיים ליין של פייסבוק

גרסת הדפסה
הטיים ליין של פייסבוק

לאחרונה השיקה פייסבוק את הפיצ'ר החדש שלה שנקרא טיים ליין שמאפשר לכל משתמש ליצור את ספר הזיכרונות שלו, או את ההיסטוריה האישית שלו על ציר זמן. כל משתמש בפייסבוק יכול לבחור איך יראה סיפור החיים האישי שלו או שלה לעיני העולם דרך הדף האישי בפייסבוק. הטיים ליין נמצא בחלק העליון של דף הפייסבוק האישי וניתן לערוך אותו כך שיראה כמו ספר זיכרונות אישי. אפשר לערוך אותו כדי להדגיש נקודות מסוימות בחיים שלנו וליצור לו מראה ייחודי ומעניין.  רמת הפירוט נמצאת בידי המשתמש, וכמובן, לא חייבים ליצור את הטיים ליין, זוהי בחירה של כל גולש.


אפשרויות הטיים ליין של פייסבוק


אתם יכולים למלא את ציר הזמן שלכם בנקודות הבאות, ע"י בחירת סוג האירוע וכתיבת תוכן מתאים לו.עבודה ולימודים – ניתן לעדכן פרטים של כל העבודות שלכם כולל עבודות נוספות. שימו לב שישנם כאלו שטוענים שבעוד זמן מה מעסיקים פוטנציאליים יבדקו את קורות החיים שלכם על פי דף הפייסבוק הזה ולכן כדאי להתייחס אליו ברצינות הראויה כמו למילוי קורות חיים. יש לכם אפשרות להדגיש עבודות מסויימות, קורסים שלקחתם ואפשרות לייצר לעצמכם פרופיל מקצועי בתחום העיסוק שלכם.


משפחה ומערכות יחסים – אתם יכולים להרחיב עד כמה שאתם מעוניינים על כל מערכות היחסים שבהם הייתם, מה קרה בהם, מתי נולדו הילדים. אפשר להוסיף את כל התמונות של כל ימי ההולדת שלכם, של הילדים שלכם, של החתולים שלכם ועוד פרטים נוספים. מומלץ מאוד גם כאן לחשוב טוב לפני שממלאים את החלק הזה בכל מערכת יחסים שבהם הייתם., וכדאי גם לברר עם בני משפחה אם הם מסכימים שתחשפו אותם בדף שלכם.


מגורים – איפה גרתם בכל גיל, שוב אפשר להוסיף תמונות וסיפורים על כל דירה, על כל שותף או שותפה. מעבר לברור מאליו אפשר כאן להוסיף הרבה פרטים על חיי הבית שלכם כמו מתכונים שאתם יודעים לעשות ובאיזו ארוחה יצרתם אותם, אפשר לספר על עיצובים מיוחדים או נוף מיוחד שאהבתם מאוד.בריאות – למי שאוהב לספר על כל תלאותיו הרפואיות זה המקום. כאן תוכלו לפרט כל בעיה בריאותית שנתקלתם בה, מתי היא קרתה, איך היא קרתה, מי טיפל בכם ועוד ועוד, ככל שאתם מוצאים לנכון לשתף.נסיעות והתנסויות – כאן אתם יכולים לספר על כל הטיולים שאליהם נסעתם (עם תמונות), פירוט מלא של כל היסטורית הנסיעות האישית. בנוסף אפשר להוסיף כאן גם חוויות ייחודיות לכם כמו מסיבות, או סתם יום רגיל שבו חוויתם חוויה מיוחדת.

 

 

עריכת הטיים ליין


מומלץ לכל משתמש פייסבוק להיכנס ולערוך את הטיים ליין מאחר ופייסבוק מעבירים את כל הגולשים למראה החדש במהלך שנת 2012. אתם יכולים לערוך את הרשאות הצפייה שבהם תגדירו במדויק למי תהיה גישה לכל חלק מהטיים ליין שלכם, או בכללותו. בנוסף, יש לכם את האפשרות למחוק או לערוך סטטוסים שנכתבו בעבר ע"י לחיצה על "יומן פעילות" ובחירה בהסרה של הסטטוס או התמונה שאינכם מעוניינים לפרסם.

 

איך ניתן להשבית או לבטל את פייסבוק טיים ליין

 

1.הכנסו לפייסבוק שלכם.

2.הכנסו  developer page  

3.בחר את היישום מהתפריט השמאלי אשר יצרת תוך הפעלת תכונה חדשה בפייסבוק ציר הזמן

4.לחץ על "EDIT PAGE" מימין למעלה כמו בתמונה למטה  .

 

 

 

5. בעמוד EDIT PAGE, בחר "DELETE PAGE" מהתפריט השמאלי 

 

 

6. עכשיו  תאשרו מחיקה

 

 

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
מדריך לקריאת סטיסטיקות מקידום ממומן בפייסבוק
מה היא רשת חברתית, ואיך ניתן להשתמש בה לגיוס לקוחות לעסק שלכם? קיימות לא מעט רשתות חברתיות, פייסבוק היא כמובן המובילה הבלתי מעורערת בתחום . באמצעות רשתות חברתיות כמו פייסבוק ניתן להכיר חברים חדשים, חלקם יכולים להיות קולגות או לקוחות פוטנציא...
Up-Grade your Google: Up-Grade בית הספר למצוינות בחיים ובעסקים, מזמין אותך ללמוד את רזי קידום העסקים באינטרנט. לא סוד הוא שהמיקום במנוע החיפוש google הפך להיות פרמטר קרדינאלי בהצלחת עסקים כיום. אם בעבר, כדי שעסק יהיה מוביל בתחומו היה צורך ב...
כל אחד רוצה לקבל יחסי ציבור טובים, עבור העסק שאותו הוא מייצג. אם בעבר יחסי ציבור התמקדו בש...
הלקוחות שלכם שואלים אתכם אם תוכלו להתחייב להביא את אתרם למקום הראשון? מאט כץ, מבכירי המהנד...
אומנם גוגל יישאר תמיד מנוע החיפוש הטוב ביותר, אבל בפייסבוק לא מתכוונים להישאר מאחור ובקרוב...
קיימות טכניקות רבות לקידום אתרים בגוגל קידום לבן וקידום שחור אז כנסו ותבינו את ההבדלים