• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » פרסום בגוגל, כיצד הוא תורם לקידום אתרים?

גרסת הדפסה
פרסום בגוגל, כיצד הוא תורם לקידום אתרים?

 פרסום בGoogle. כיצד הוא תורם לקידום אתרים?

 כל מה שרצית לדעת על קידום אתרים ועל פרסום בגוגל ולא העזתם לשאול.

מה זה גוגל ואיך זה קשור לנמלים?
לפני שאנחנו מדברים על פרסום בגוגל ועל קידום אתרים בגוגל, חשוב להבין בכלל מה זה גוגל? גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם, הפועל בכל השפות ומכיל מידע על כלל אתרי האינטרנט. החיפוש בגוגל מתאפיין על ידי מילות חיפוש, כשה"רובוטים" של גוגל מזהים בטקסטים מילות חיפוש.
תורת מנועי החיפוש של גוגל נגזרת מהתנהגותן של הנמלים. הנמלים נוהגות להפריש הורמונים ריחניים הנקראים פרומונים. הפרומונים מובילים את הנמלים בטור אחת אחרי השנייה. במידה ונשקפת לנמלים סכנה במקום מסוים הן מפרישות פרומונים המאותתים מצוקה ומשדרות לבאות אחריהן שלא להתקרב לאזור ולשנות כיוון.
כך פועלים מנועי החיפוש של גוגל - הם מובילים את הגולש למידע הרלוונטי. לכן, כשאתם מתפלאים מדוע גוגל לא מקדם את האתר שלכם לדרוג גבוה יותר במנוע החיפוש, כדאי שתבדקו אם המידע באתר מכיל מילות חיפוש שקשורת לעסק שלכם.

 

מהו פרסום בגוגל?
קידום אתרים בגוגל באמצעות מילות חיפוש היא שיטה טובה לקידום אתרים, אך יחד עם זאת מדובר בעבודה יקרה וסיזיפית הדורשת תכנון ואסטרטגיה על ידי מומחים בתחום. קיימים שני שטחי פרסום בגוגל, של קישורים ממומנים. שטח פרסום כתום למעלה ושטח פרסום בצד שמאל של האתר.

 

איך פועל קמפיין פרסום בגוגל?
קידום אתרים בגוגל באמצעות קמפיין פרסום מתבצע על ידי קניית מילות חיפוש. עיקר עבודת קידום האתרים באמצעות הפרסום בגוגל היא בחירת מילות החיפוש הרלוונטיות לאתר שלכם.

 

כמה עולה פרסום בגוגל?
הגדולה של קידום אתרים באמצעות פרסום בגוגל, היא שניתן מראש להגדיר את תקציב הקמפיין, ובכך לקבוע מראש את כמות החשיפות וההקלקות של מילות החיפוש שרכשתם. כמובן שלמילות החיפוש שתבחרו תהיה השפעה ישירה על העלות לכל הקלקה. מילות חיפוש מבוקשות כמו: נעלים, בגדים, חופשות ואפילו סקס יעלו הרבה יותר ממילים שאינן מבוקשות.

 

האם יש צורך בבעל מקצוע המתמחה בקידום אתרים?
קידום אתרים הוא מקצוע כמו כל מקצוע  אחר. כשם שלא תיקחו על עצמכם כל תפקיד שדורש בעל מקצוע, כך כדאי להתייעץ ולבדוק עם איש מקצוע בכל הקשור לקידום אתרים בגוגל. אלא אם כן, עברתם קורס התמחות בקידום אתרים, ואתם חשים שאתם מבינים את הנושא.

פרסום בגוגל וקידום אתרים בגוגל עלולים להיות הוצאה יקרה ובזבזנית במידה ולא מבצעים זאת בצורה מושכלת ומתוכננת מראש. על כן כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
רשת חברתית חדשה באוויר :"Pinterest", כיצד משתמשים בה לקידום? 10 טיפים מוצלחים לפניכם
האם גוגל נותן יותר חשיבות או פחות חשיבות ללינקים המופנים מטוויטר ופייסבוק? מאט כץ מסביר כיצד גוגל באמת מתייחסים להפניות מאתרים.
בשנת 2012 גוגל משנים את הפרמטרים וצפוים לנו חידושים בגוגל בשנת 2012 השאלה היא איזה
כל אתר צריך תוכן, ותוכן – מוכר. בעלי עסקים רבים מחליטים על הקמת אתר אינטרנט כחלק ממערך שיו...
אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתחום של קידום אתרים, הוא תכנון נכון של דפי נחיתה. למה דפי נחי...
כדי לשווק את העסק בצורה הטובה ביותר, צריך קודם כל להבין מה הלקוח צריך ואחר כך לפנות אליו ב...
לפעמים, כדי שקמפיין ממומן יצליח, צריך להעלות קמפיין ניסיוני משום שטעויות הן הדרך הטובה ביו...