• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » פרסום בגוגל, כיצד הוא תורם לקידום אתרים?

גרסת הדפסה
פרסום בגוגל, כיצד הוא תורם לקידום אתרים?

 פרסום בGoogle. כיצד הוא תורם לקידום אתרים?

 כל מה שרצית לדעת על קידום אתרים ועל פרסום בגוגל ולא העזתם לשאול.

מה זה גוגל ואיך זה קשור לנמלים?
לפני שאנחנו מדברים על פרסום בגוגל ועל קידום אתרים בגוגל, חשוב להבין בכלל מה זה גוגל? גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם, הפועל בכל השפות ומכיל מידע על כלל אתרי האינטרנט. החיפוש בגוגל מתאפיין על ידי מילות חיפוש, כשה"רובוטים" של גוגל מזהים בטקסטים מילות חיפוש.
תורת מנועי החיפוש של גוגל נגזרת מהתנהגותן של הנמלים. הנמלים נוהגות להפריש הורמונים ריחניים הנקראים פרומונים. הפרומונים מובילים את הנמלים בטור אחת אחרי השנייה. במידה ונשקפת לנמלים סכנה במקום מסוים הן מפרישות פרומונים המאותתים מצוקה ומשדרות לבאות אחריהן שלא להתקרב לאזור ולשנות כיוון.
כך פועלים מנועי החיפוש של גוגל - הם מובילים את הגולש למידע הרלוונטי. לכן, כשאתם מתפלאים מדוע גוגל לא מקדם את האתר שלכם לדרוג גבוה יותר במנוע החיפוש, כדאי שתבדקו אם המידע באתר מכיל מילות חיפוש שקשורת לעסק שלכם.

 

מהו פרסום בגוגל?
קידום אתרים בגוגל באמצעות מילות חיפוש היא שיטה טובה לקידום אתרים, אך יחד עם זאת מדובר בעבודה יקרה וסיזיפית הדורשת תכנון ואסטרטגיה על ידי מומחים בתחום. קיימים שני שטחי פרסום בגוגל, של קישורים ממומנים. שטח פרסום כתום למעלה ושטח פרסום בצד שמאל של האתר.

 

איך פועל קמפיין פרסום בגוגל?
קידום אתרים בגוגל באמצעות קמפיין פרסום מתבצע על ידי קניית מילות חיפוש. עיקר עבודת קידום האתרים באמצעות הפרסום בגוגל היא בחירת מילות החיפוש הרלוונטיות לאתר שלכם.

 

כמה עולה פרסום בגוגל?
הגדולה של קידום אתרים באמצעות פרסום בגוגל, היא שניתן מראש להגדיר את תקציב הקמפיין, ובכך לקבוע מראש את כמות החשיפות וההקלקות של מילות החיפוש שרכשתם. כמובן שלמילות החיפוש שתבחרו תהיה השפעה ישירה על העלות לכל הקלקה. מילות חיפוש מבוקשות כמו: נעלים, בגדים, חופשות ואפילו סקס יעלו הרבה יותר ממילים שאינן מבוקשות.

 

האם יש צורך בבעל מקצוע המתמחה בקידום אתרים?
קידום אתרים הוא מקצוע כמו כל מקצוע  אחר. כשם שלא תיקחו על עצמכם כל תפקיד שדורש בעל מקצוע, כך כדאי להתייעץ ולבדוק עם איש מקצוע בכל הקשור לקידום אתרים בגוגל. אלא אם כן, עברתם קורס התמחות בקידום אתרים, ואתם חשים שאתם מבינים את הנושא.

פרסום בגוגל וקידום אתרים בגוגל עלולים להיות הוצאה יקרה ובזבזנית במידה ולא מבצעים זאת בצורה מושכלת ומתוכננת מראש. על כן כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
כמו שאנשים מעוניינים לקדם אתרים, כך לפעמים הם מעוניינים לקדם גם קבצי PDF, אבל זאת כבר משימה הרבה יותר קשה, אם כי לא בלתי אפשרית.
בניית קישורים היא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית קידום האתרים. פעם כוח הקישורים היה הרבה יותר חזק ומשמעותי, אולם גם כיום אי אפשר לקדם אתר ללא החלפת קישורים עם אתרים אחרים ויצירת הפניות ממקומות שונים.
האם גוגל רוצה שתחשבו כמו אנשים או מנועי חיפוש
מהי מפצ אתר ואיך יוצרים אותה ובאיזה כלים צריך להשתמש
קידום אתרים מתחיל קודם כל ביחסי אנוש טובים, אמון, עזרה הדדית ועבודה מתוך אהבה לתחום ולא כד...
אתם מוצפים בשמועות על קידום אתרים ולא יודעים אם הן אמינות או לא? אתם לא יודעים מה נכון ומה...
המדיה החברתית היא המונח החם ביותר היום בעולם השיווק באינטרנט. אתרים כמו פייסבוק, טוויטר וא...