• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » פרסום ברשתות חברתיות, האם הוא משפיע על קידום אתרים?

גרסת הדפסה
פרסום ברשתות חברתיות, האם הוא משפיע על קידום אתרים?

פרסום ברשתות חברתיות. האם פרסום זה משפיע ל קידום אתרים?

חשבתם על כך שנושא השיחה של הגולשים יכול להיות העסק שלכם?

מהו פרסום ברשתות החברתיות ואיך הוא משפיע על קידום אתרים. מה הן הרשתות החברתיות?

הפוטנציאל החברתי של האינטרנט כקהילה אחת גדולה, נתפס כבר מהשנים הראשונות של האינטרנט. יותר ויותר אתרים הבינו כי השיחה והאינטראקטיביות של אתרי האינטרנט, השילוב של כלל הגורמים כשווים, הוא אחד הדברים שהופכים את האתר למעניין יותר. לכן יותר ויותר אתרי אינטרנט הוסיפו לאתר שלהם מודולים המאפשרים שיחה בין הגולשים לעורכים ובין הגולשים לבין עצמם. השיחה התבצעה  באמצעות צ'טים חיים, פורומים ותגובות לכתבות – טוקבקים.
בשנת 2003, סטודנט מאוניברסיטת הארוורד שינה לחלוטין את פני המשחק בהקמת אתר פשוט, שכל הרעיון העומד מאחוריו הוא זיהוי מלא של הדמויות האנונימיות באינטרנט. לאתר שהוא הקים קוראים פייסבוק. מדובר ברשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, גולשים בה למעלה מחצי מיליארד איש. פייסבוק מדורג בתור האתר השלישי בגודלו בעולם.

האם אפשר לבצע ברשתות החברתיות קידום אתרים?
אחד היתרונות הבולטים של הרשתות החברתיות הוא עקרון השיתופיות. עקרון זה מאפשר הפצה בין הגולשים הרבים ברשת החברתית.

קידום אתרים הופך פשוט ופשוט כמדובר ברשתות חברתיות משום שכל אחד מהגולשים הופך לסוכן שיווק פוטנציאלי של העסק שלכם.
כשמספר גולשים ברשת יחליטו להמליץ על העסק שלכם או על האתר השיווקי שלכם לחברים שלהם, לא מן הנמנע שהחברים שלהם יפיצו את הבשורה לחברים של החברים. כך, מבלי מאמץ וכמעט ללא השקעה, תצליחו להגיע לאלפי לקוחות פוטנציאליים ולבצע קידום אתרים אפקטיבי לאתר שלכם.

יש דוגמאות לפרויקטים של קידום אתרים ברשתות החברתיות?
יותר ויותר חברות ישראליות מגלות את היתרונות של הרשתות החברתיות וההשפעה שלהן על קידום אתרים. ניתן לראות קידום אתרים ועסקים שונים באמצעות אפליקציות מיוחדות שנועדו להעביר לגולשים זמן חוויתי והיכרות עם העסק שלכם ועם המוצר אותו אתם רוצים לקדם.
שוק האפליקציות הוא אינסופי. כמעט כל רעיון הוא בר מימוש בעולם הרשתות החברתיות בייחוד כשמדובר על קידום אתרים. כל מה שצריך הוא מחשבה יצירתית. פיתוח אפליקציות יכול לנוע בין כמה אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, תלוי בגודל ההשקעה ובזמן הביצוע של הפרוייקט.

 

האם אפליקציות הכרחיות לביצוע קידום אתרים ברשת?
היופי ברשתות החברתיות הוא הפגנת היצירתיות של הגולשים.

ישנן לא מעט דוגמאות לעסקים קטנים בתחום האופנה, המזון, הטקסטיל וכו' שהצליחו להביא את העסקים שלהם לתודעה באמצעות קידום אתרים ופרסום ברשתות החברתיות.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
במקרים רבים אתרים חדשים מגיעים לארגז החול של גוגל, כך שאי אפשר למצוא אותם במנוע החיפוש. אז אם האתר שלכם נפל לארגז החול, התאזרו בסבלנות והשתמשו אך ורק בשיטות קידום לבנות.
אם החלטתם לבנות אתר חדש, כדאי שתדעו שממש לא משתלם לבנות אותו בפלאש. התוכן שמופיע בפלאש הוא בלתי נראה לגוגל. גם האייפון והאייפד לא תומכים בו.
גיליתם שלאתר שלכם מופנים קישורים רעים בכמויות אדירות? אתם לא מצליחים להסיר את הקישורים באופן ידני? הכלי להסרת קישורים של גוגל יפתור לכם את הבעיה.
קידום אתרים מתחיל בבחירת מילות מפתח. בחירת מילות מפתח היא אחת השלבים הקריטיים ביותר בביצוע...
הטלפון התחיל לצלצל פחות בבית העסק ואתם כבר לא מקבלים כמות גדולה של פניות במייל כמו פעם? ית...
איך לבנת אתר תדמית באיזה דרכים ניתן לבנות אתר תדמית נכון ומדיוק
אומנם גוגל+ רחוקה מהצלחתה של הרשת החברתית הפופולארית ביותר, הפייסבוק, אך יותר ויותר אנשי ש...