• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » קידום אתרים ובנייה נכונה של אתר- סוד הקסם

גרסת הדפסה
קידום אתרים ובנייה נכונה של אתר- סוד הקסם

קידום אתרים ובנייה נכונה של אתר- סוד הקסם.

לכאורה זה נראה כאילו אין שום קשר בין בניית אתרים לקידום אתרים בגוגל, הרי אלה שלבים שבאים אחד אחרי השני, אבל האמת היא שהם מאוד קשורים ואם לא תקשרו ביניהם, לא תשיגו שום תוצאה שאתם רוצים להשיג.

 

העניין הוא כזה, בניית אתרים בצורה נכונה מקלה מאוד על קידום אתרים בגוגל והופכת את המשימה של קידום האתר להרבה יותר פשוטה. ברגע שהאתר שלכם נבנה נכון, אתם יכולים להיות רגועים שכאשר תגיעו לקטע של הקידום או השיווק, החיים שלכם יהיו הרבה יותר פשוטים.

 

אם זה עדיין לא שכנע אתכם, אז בואו נעבור על הדברים ביחד ונראה את הקשר בין בניית אתר לקידום אתר:

 

בניית אתרים בצורה נכונה זה קודם כל קוד נקי ומסודר ללא מה שנקרא בעיני המתכנתים קוד זבל. למי שלא מבין בזה, הרשו לי להדגים את זה בצורה כזו. יצא לכם פעם לעלות מאמר לאתר מאמרים, העתקתם מוורד לתוך האתר וקיבלתם הרבה מאוד ג'יבריש, לפני שמתחיל הטקסט.

 

ככה פחות או יותר נראה גם קוד של אתר שלא נבנה בצורה נכונה. לכן בניית אתרים נכונה הופכת את קידום אתרים בגוגל למשימה הרבה יותר פשוטה. הרי מנועי חיפוש לא יודעים לקרוא טקסטים, הם קוראים את הקוד. ברגע שהקוד מלא בזבל, הם מתקשים לקרוא ומדרגים את האתר בציון נמוך.

 

מערכת ניהול תוכן. לכולם כבר ברור היום, שכתיבת מאמרים טריים לאתר שלכם במשך כל הזמן, זה פקטור חשוב בקידום האתר שלכם  אם במהלך בניית האתר לא דאגתם שתהייה לכם מערכת לניהול תוכן, יהיה לכם מאוד קשה ומעצבן לעלות תוכן טרי לאתר שלכם. לכן קחו טיפ מעולה, אם אתם עובדים עם חברת בניית אתרים, תדאגו שתהייה לכם מערכת נוחה ונגישה של ניהול תוכן.

 

החלפת קישורים

 

חלק חשוב מהליך של קידום אתרים בגוגל זה קישורים והחלפות קישורים. תחשבו איך זה יהיה כל רגע לפתוח גישה לשרת, כדי להכניס קישור. עכשיו, תחשבו על עצמכם עושים את זה כמה פעמים ביום, בכל האתרים שאולי יש לכם.

 

איך זה נשמע? תענוג לא? ממש לא. לכן חשוב מאוד להנחות את החברה שאתם עובדים איתה או האדם שעוסק בבניית אתרים אצלכם, שידאג לבנות לכם אתר נגיש וקל לתפעול. ללא זה- החיים שלכם יהיו מאוד קשים.

 

מכל סיבות האלו ורבות אחרות, אני טוען שיש קשר הדוק שלא ניתן ואסור לנתק אותו בין אומנות בניית אתרים לקידום אתרים בגוגל.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
הצגת שם החברה שלנו ברשת האינטרנט הוא כלי חשוב עבור הצלחת העסק שלנו. לאחר בחירת מקום המשרד, קניית ציוד משרדי וכו חשוב לנו למתג את העסק שלנו בכל מקום אפשרי על מנת לגייס לקוחות חדשים לעסק. קימות מספר אופציות לגיוס לקוחות לעסק החדש שלכם בעזרת האינטרנט.אם הוא
מיתוג וקידום אתרים הם הדברים החשובים ביותר להצלחתו של אתר אינטרנט. כדי למקסם את ההצלחה צריך לדעת איך לשלב בין שניהם נכון.
קניית קישורים כבר מזמן לא משתלמת. למעשה גם בניית קישורים הופכת לפחות רלוונטית. הדרך הנכונה היא להרוויח קישור במקום לבנות או לקנות אותו
כדי למתג, לפרסם ושווק את האתר ברשת יש לפנות למומחים בתחום. אחרת לא תצליחו להשיג את המטרות ...
כדי לשפר את קידום האתר, צריך לראות קצת יותר לתוך העתיד, לשתף פעולה עם מתחרים ובעל האתר ולע...
מהו אלגוריתם פראשנס
כדי להפוך כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים ללקוחות משלמים, צריך לנתח את האתר ע"י בדיקת אנליטיקס...