• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » קידום אתרים » קידום אתרים ובנייה נכונה של אתר- סוד הקסם

גרסת הדפסה
קידום אתרים ובנייה נכונה של אתר- סוד הקסם

קידום אתרים ובנייה נכונה של אתר- סוד הקסם.

לכאורה זה נראה כאילו אין שום קשר בין בניית אתרים לקידום אתרים בגוגל, הרי אלה שלבים שבאים אחד אחרי השני, אבל האמת היא שהם מאוד קשורים ואם לא תקשרו ביניהם, לא תשיגו שום תוצאה שאתם רוצים להשיג.

 

העניין הוא כזה, בניית אתרים בצורה נכונה מקלה מאוד על קידום אתרים בגוגל והופכת את המשימה של קידום האתר להרבה יותר פשוטה. ברגע שהאתר שלכם נבנה נכון, אתם יכולים להיות רגועים שכאשר תגיעו לקטע של הקידום או השיווק, החיים שלכם יהיו הרבה יותר פשוטים.

 

אם זה עדיין לא שכנע אתכם, אז בואו נעבור על הדברים ביחד ונראה את הקשר בין בניית אתר לקידום אתר:

 

בניית אתרים בצורה נכונה זה קודם כל קוד נקי ומסודר ללא מה שנקרא בעיני המתכנתים קוד זבל. למי שלא מבין בזה, הרשו לי להדגים את זה בצורה כזו. יצא לכם פעם לעלות מאמר לאתר מאמרים, העתקתם מוורד לתוך האתר וקיבלתם הרבה מאוד ג'יבריש, לפני שמתחיל הטקסט.

 

ככה פחות או יותר נראה גם קוד של אתר שלא נבנה בצורה נכונה. לכן בניית אתרים נכונה הופכת את קידום אתרים בגוגל למשימה הרבה יותר פשוטה. הרי מנועי חיפוש לא יודעים לקרוא טקסטים, הם קוראים את הקוד. ברגע שהקוד מלא בזבל, הם מתקשים לקרוא ומדרגים את האתר בציון נמוך.

 

מערכת ניהול תוכן. לכולם כבר ברור היום, שכתיבת מאמרים טריים לאתר שלכם במשך כל הזמן, זה פקטור חשוב בקידום האתר שלכם  אם במהלך בניית האתר לא דאגתם שתהייה לכם מערכת לניהול תוכן, יהיה לכם מאוד קשה ומעצבן לעלות תוכן טרי לאתר שלכם. לכן קחו טיפ מעולה, אם אתם עובדים עם חברת בניית אתרים, תדאגו שתהייה לכם מערכת נוחה ונגישה של ניהול תוכן.

 

החלפת קישורים

 

חלק חשוב מהליך של קידום אתרים בגוגל זה קישורים והחלפות קישורים. תחשבו איך זה יהיה כל רגע לפתוח גישה לשרת, כדי להכניס קישור. עכשיו, תחשבו על עצמכם עושים את זה כמה פעמים ביום, בכל האתרים שאולי יש לכם.

 

איך זה נשמע? תענוג לא? ממש לא. לכן חשוב מאוד להנחות את החברה שאתם עובדים איתה או האדם שעוסק בבניית אתרים אצלכם, שידאג לבנות לכם אתר נגיש וקל לתפעול. ללא זה- החיים שלכם יהיו מאוד קשים.

 

מכל סיבות האלו ורבות אחרות, אני טוען שיש קשר הדוק שלא ניתן ואסור לנתק אותו בין אומנות בניית אתרים לקידום אתרים בגוגל.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
אתר משוכלל הבנוי טוב לא יספיק על מנת לגרום ללקוח לרכוש מוצר או שירות כלשהו אם לא תשקיעו בתוכן ייחודי, אפקטיבי ויעיל לגולש.
היום, אחד התחומים שהולכים ותופסים תאוצה רבה, הוא התחום של קידום אתרים. קידום אתרים הוא למעשה המתכון עבור אתר שיהיה פופולארי וייהנה מכניסות רבות לאורך זמן...
תיקנתם את הבעיות באתר, אבל לא קיבלתם שום תשובה מגוגל כבר שבועות? סימן שמשהו פה לא בסדר
אם אתם נתקעים בקשיים להתאושש מהאלגוריתמים האחרונים של גוגל, זה הזמן לשנות את אסטרטגיית בני...
עצות נבחרות כיצד לבחור נכונה חברה לקידום אתרים שתעזור לכם לעלות בדירוג במנועי החיפוש השוני...
מה מקבל לקוח בזמן חתימת הסכם אם חברת קידום אתרים
סדרת סרטונים מבית גוגל על WEBMASTER TOOLS