• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » שיווק בפייסבוק » איך להפיק את המיטב מפרסום במנועי החיפוש

גרסת הדפסה
איך להפיק את המיטב מפרסום במנועי החיפוש

הפרסום:

הפרסום הממומן במנועי החיפוש הוא קרוב לוודאי הפרסום הכי יעיל שתוכלו למצוא ויש לכך כמה וכמה סיבות.

ראשית: הפרסום מופנה אך ורק לגולשים שחיפשו מוצר או שירות מהשדה הסמנטי שבו אתם פועלים והמודעות שלכם מופיעות רק במילות המפתח שהגדרתם שיופיעו.

סיבה נוספת שעושה את הפרסום ליעיל כל כך היא שהלקוחות משלמים אך ורק עבור לחיצות של גולשים שהגיעו לאתר שלהם ולא עבור לקוחות שראו את הפרסומת והחליט להתעלם ממנה... בקיצור תשלום רק עבור תוצאות.

זוהי כנראה הסיבה לכך שהמניה של גוגל עולה בעשרות אחוזים בכל שנה בעשור האחרון ושהחברה היא כיום אחת החברות הרווחיות ביותר בעולם.

 

אולם גם כאשר הפרסום במנוע החיפוש הוא יעיל מאוד, מנהלי שיווק טובים אמורים לנסות ולשפר אותו אפילו יותר. על כמה מהשיטות המובילות למיטוב קמפיינים במנועי חיפוש, בכתבה הבאה:

 

שימוש בדפי נחיתה:

בניית דף נחיתה גורמת לגולשים להגיע לדף שכאילו נועד עבורם. הם חיפשו מונח ספציפי והגיעו ישירות לחברה שזה כל מה שהיא עושה, לפחות על פי דף הנחיתה. כך, אתם נותנים לגולשים בדיוק את מה שהם חיפשו עם מינימום רעשים נלווים וכמה שפחות הסחות דעת. יעיל, זול ומשתלם, בדיוק כמו השיווק באינטרנט כולו.

 

מיתוג באינטרנט:

אם עד לפני כמה שנים כל מומחי השיווק הגדולים זלזלו בקמפיין באנרים מקוון הרי שכיום מתחילים להבין שחוקי השיווק הרגילים, לפחות בחלקם, חלים גם באינטרנט.

גולשים אוהבים להכנס לאתרים שהם מכירים ואם הם מכירים אתכם בגלל קמפיין באנרים שהעליתם יכול מאוד להיות שתזכו ליותר לחיצות על המודעות שלכם. הסוגיה הזו נבדקה בהמון מחקרים שבסופו של דבר הוכיחו שקמפיין באנרים מוצלח אמור לשפר את התוצאות של הקמפיין הממומן.

ואיך תדעו להפיק קמפיין באנרים מוצלח?

היום פועלות בשוק האינטרנט חברות למיתוג באינטרנט, הן ידעו להדריך אתכם בדרך הפתלתלה להצלחה.

 

מודעות טיזריות

 כאשר אתם מעלים את הקמפיין תצטרכו לנסח מודעות שיגרמו לגולשים לרצות מאוד ללחוץ עליהם. למרות שאתם משלמים על כל לחיצה זה ישתלם לכם בגלל שדרוג האיכות של המודעה יעלה. לגוגל יש אינטרס להציג כמה שיותר פעמים מודעות "איכותיות" כלומר כאלו שהגולשים מרבים ללחוץ עליהן, אם המודעה שלכם תהיה כזו היא תופיע במקום הראשון (בממומן) גם אם המתחרים שלכם ישקיעו יותר כסף לקליק.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
המדיה החברתית היא המונח החם ביותר היום בעולם השיווק באינטרנט. אתרים כמו פייסבוק, טוויטר ואפליו "מקושרים" הישראלי קיבלו שווי שוק גבוה במיוחד לאור הציפיה של המפרסמים להפיק תועלת מהרשתות החברתיות, אולם אני טוען שהרשתות החברתיות לעולם יהיו בנחי...
יתרונות וחסרונות בפרסום בפייסבוק
למה לי קופירייטר? אם פעם שירותי קופירייטינג היו נחלתם של משרדי פרסום גדולים ועסקים עתירי תקציב, הרי שהיום בעידן האינטרנט קופירייטינג הפך למוצר "עממי" ונפוץ הרבה יותר. לא מעט בעלי אתרים , כאלה שבאמת מצפים למכור משהו באמצעותם, מוצאים עצמם שוכ...
גוגל אנליטיקס הוא אחד הכלים היעילים ביותר לניתוח אתר. בעזרתו תוכלו לדעת אם אתם עובדים נכון...
לגרפיקה יש חלק משמעותי בתהליך המיתוג. חלק משמעותי ביצירת רגש והזדהות מצד הלקוח כלפי החברה....
איך יכולים לעשות לך ספאם לאתר
Search Engine Optimization, למה מתכוונים בביטוי? ובכן, קידום במנועי חיפוש הוא אוסף שיטות ל...