• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

ראשי » שיווק בפייסבוק » איך להפיק את המיטב מפרסום במנועי החיפוש

גרסת הדפסה
איך להפיק את המיטב מפרסום במנועי החיפוש

הפרסום:

הפרסום הממומן במנועי החיפוש הוא קרוב לוודאי הפרסום הכי יעיל שתוכלו למצוא ויש לכך כמה וכמה סיבות.

ראשית: הפרסום מופנה אך ורק לגולשים שחיפשו מוצר או שירות מהשדה הסמנטי שבו אתם פועלים והמודעות שלכם מופיעות רק במילות המפתח שהגדרתם שיופיעו.

סיבה נוספת שעושה את הפרסום ליעיל כל כך היא שהלקוחות משלמים אך ורק עבור לחיצות של גולשים שהגיעו לאתר שלהם ולא עבור לקוחות שראו את הפרסומת והחליט להתעלם ממנה... בקיצור תשלום רק עבור תוצאות.

זוהי כנראה הסיבה לכך שהמניה של גוגל עולה בעשרות אחוזים בכל שנה בעשור האחרון ושהחברה היא כיום אחת החברות הרווחיות ביותר בעולם.

 

אולם גם כאשר הפרסום במנוע החיפוש הוא יעיל מאוד, מנהלי שיווק טובים אמורים לנסות ולשפר אותו אפילו יותר. על כמה מהשיטות המובילות למיטוב קמפיינים במנועי חיפוש, בכתבה הבאה:

 

שימוש בדפי נחיתה:

בניית דף נחיתה גורמת לגולשים להגיע לדף שכאילו נועד עבורם. הם חיפשו מונח ספציפי והגיעו ישירות לחברה שזה כל מה שהיא עושה, לפחות על פי דף הנחיתה. כך, אתם נותנים לגולשים בדיוק את מה שהם חיפשו עם מינימום רעשים נלווים וכמה שפחות הסחות דעת. יעיל, זול ומשתלם, בדיוק כמו השיווק באינטרנט כולו.

 

מיתוג באינטרנט:

אם עד לפני כמה שנים כל מומחי השיווק הגדולים זלזלו בקמפיין באנרים מקוון הרי שכיום מתחילים להבין שחוקי השיווק הרגילים, לפחות בחלקם, חלים גם באינטרנט.

גולשים אוהבים להכנס לאתרים שהם מכירים ואם הם מכירים אתכם בגלל קמפיין באנרים שהעליתם יכול מאוד להיות שתזכו ליותר לחיצות על המודעות שלכם. הסוגיה הזו נבדקה בהמון מחקרים שבסופו של דבר הוכיחו שקמפיין באנרים מוצלח אמור לשפר את התוצאות של הקמפיין הממומן.

ואיך תדעו להפיק קמפיין באנרים מוצלח?

היום פועלות בשוק האינטרנט חברות למיתוג באינטרנט, הן ידעו להדריך אתכם בדרך הפתלתלה להצלחה.

 

מודעות טיזריות

 כאשר אתם מעלים את הקמפיין תצטרכו לנסח מודעות שיגרמו לגולשים לרצות מאוד ללחוץ עליהם. למרות שאתם משלמים על כל לחיצה זה ישתלם לכם בגלל שדרוג האיכות של המודעה יעלה. לגוגל יש אינטרס להציג כמה שיותר פעמים מודעות "איכותיות" כלומר כאלו שהגולשים מרבים ללחוץ עליהן, אם המודעה שלכם תהיה כזו היא תופיע במקום הראשון (בממומן) גם אם המתחרים שלכם ישקיעו יותר כסף לקליק.

תגובות למאמר
גרסת הדפסה
מאמרים נוספים הקשורים לנושא
קידום אתרים ברשתות חברתיות: קידום אתרים ברשתות חברתיות, הנו היום אחד מכלי השווק העיקריים, לבעלי אתרים באינטרנט. מירב הגולשים מבלים את זמנם יותר ויותר ברשתות חברתיות. קהל הלקוחות הפוטנציאלי הפך להיות חשוד ושבע מניסיונות המכירה השונים של העס...
איך בונים דף אוהדים בפייסבוק בצורה נכונה
על מנת ליצור את מודעות הפייסבוק עם סיכויי ההמרה הגבוהים ביותר, צריך למצוא את סוג התמונות האפקטיבי מכולן ולבחון את הקמפיין מחדש מידי יום.
בישראל ובעולם לא חסרות חברות קידום אתרים גרועות, או מקדמי אתרים לא מקצועיים. המאמר הבא יעז...
אם אתם רוצים לדעת מה חברות קידום אתרים עושות למענכם, או שאתם רוצים ללמוד איך לקדם אתר בעצמ...
הדרכים להשיג קישורים נכנסים בקלות: חלק חשוב מאוד מקידום אתרים בגוגל זה קישורים נכנסים. נכו...
מהן עשרת הטעויות הנפוצות ביותר בקידום אתרים וכיצד ניתן להימנע מהן